کرالا HC سفارش دانشجویی کتاب: مطالعه به عنوان حیاتی به عنوان مبارزه

The Kerala High Court had banned, through an interim order in 2017, politics and protests on campus. کرالا در انتخابات ممنوع کرده بود, از طریق یک منظور موقت در سال 2017, سیاست و تظاهرات در محوطه دانشگاه.

در بانینگ مجبور اختلال در کلاس از طریق در-پردیس کتاب کرالا بالا دادگاه batted برای دانش آموزان مناسب برای مطالعه است. پایین آمدن به شدت در اختلال عادی عملکرد تحصیلی به عنوان یک ابزار برای پردیس, سیاست, دادگاه عالی گفت که دانشگاه “نباید تبدیل به مکانهای برگزاری تظاهرات”. وجود دارد 10,205 دانشجویی کتاب در سال 2016 در سال گذشته که چنین داده ها در دسترس عموم است از وزارت. با توجه به افزایش شدید سیاسی از دانشگاه و قطب بندى در بسیاری از مسائل بین آن زمان و در حال حاضر دانش آموز کتاب را به احتمال زیاد شدت افزایش یافته است پس بنابراین با تظاهرات در همبستگی با JNU و جامع در برابر حمله به دانش آموزان داشتن در سراسر مؤسسات آموزش عالی. از دست دادن دانشگاهی روز از جمله تظاهرات exacts زیادی از هزینه و نه فقط دولت/موسسه-مدیریت بلکه از دانش آموزان که می خواهند خود را به صورت کامل علمی برنامه در زمان.

برای مطمئن شود, دانش آموز, سیاست مهم است و تظاهرات بخشی از این بیش از حد. در واقع, آن را بی امان تظاهرات توسط نهادهای دانشجویی در سال 2017 که مجبور کرالا دولت به اعلام یک کاوشگر به خودکشی یک دانش آموز به اتهام شکنجه توسط کالج مقامات در کالج مهندسی در دولت است.

اخبار مرتبط

از لحاظ تاریخی, دانشجو, کتاب جدا از برجسته سازي نگرانی های فوری از دانش آموزان (Jadavpur دانشگاه Hok Kolorob تحریک اشغال UGC تظاهرات و غیره) را نیز درگیر با بزرگتر مسائل سیاسی و الهام بخش دیگر از جمعیت به عمل می کنند—به عنوان مثال هنگ کنگ چتر اعتراضات سال 2011 انقلاب مخملی در چکسلواکی که سرنگونی رژیم counrtry را رژیم کمونیستی و در سال 1989 اعتراض catalysed توسط یک گروه از دانش آموزان عزاداری عبور از لیبرال اصلاح طلب درون حزب کمونیست چین که منجر به حادثه میدان تیان آن من. اما حق این دانش آموز به مطالعه با کلاس های در حال اجرا به عنوان معمول است غیر قابل بحث و دانشجو سیاست حتی با loftiest اهداف نمی تواند اجازه داده می شود برای جلوگیری از این. دانش آموزان را نمی توان مجبور به تحریم کلاس ها—برخی از هند معتبرترین دانشگاههای دولتی مانند دانشگاه اللهآباد (هند) و لکنو دانشگاه خراب شد توسط دانش آموزان در دفاع از حق خود را به مخالفت مطلق شیوه ای.

نیاز به پر جنب و جوش پردیس سیاست نیاز به متعادل با هدف اصلی یک دانشجو—دریافت آموزش و پرورش رسمی. کرالا در انتخابات ممنوع کرده بود, از طریق یک منظور موقت در سال 2017, سیاست و تظاهرات در محوطه دانشگاه. دولت به تازگی به ارمغان آورد یک قانون اجازه می دهد تا فعالیت های سیاسی در دانشگاه توسط دانشجو لباس این ادعا که قانون بود و آگاه از نظر قضایی در پردیس سیاست است. یک تجزیه و تحلیل از وزارت اطلاعات نشان می دهد که بیشتر سواد متحده تا به حال تعداد بیشتری از کتاب نشان می دهد شاید بیشتر سیاسی آگاهی نسبت به کسانی که با سطح پایین سواد. همه ارکان دولت نیاز به نگه داشتن در ذهن که این چیزی است که برای جشن گرفته می شود اما در هزینه از دانش آموزان مجبور بودن از کلاس های درس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>