کرالا دادگاه عالی روز پنجشنبه به کارگردانی دولت و رئیس پلیس به فایل استشهاد توضیح اقدامات انجام شده در گزارش حسابرسی و حسابرس کل (CAG) در 25 تفنگ و 12,061 زنده کارتریج های از دست رفته از ویژه پلیس مسلح گردان (SAPB).

تقسیم نیمکت متشکل از رئیس دادگستری M Manikumar و عدالت Hashimiyah P Chali با صدور این بخشنامه در حالی که اعتراف به منافع عمومی دادخواهی به دنبال یک پروب توسط CBI یا نیا به تفنگ و زنده کارتریج های از دست رفته از بازداشت پلیس است.

در درخواست خود را روابط عمومی Ramachandra Kaimal از Changanassery, Kottayam گفت که CAG یافت که 25 تفنگ اعلام شده صادر شده توسط ویژه پلیس مسلح گردان شد و نه وارد شده به عنوان دریافت شده در بورس ثبت و در پرونده نگهداری توسط زره بازرس در اردوگاه. گزارش کرده بود بنابراین توصیه می شود که دولت گام های فوری را برای ردیابی از دست رفته کارتریج. این CAG همچنین توصیه می شود سهام در نظر گرفتن اسلحه و مهمات از کل نیروی پلیس.

هنگامی که درخواست برای شنیدن ارشد دولت Pleader Suman Chakravarthy فرستاده شده که هیچ تفنگ داشت و از دست رفته در طول فیزیکی تایید تفنگ های انجام شده توسط حفاری مسلح پلیس گردان و مدیر جنایت شعبه دارد. علاوه بر رسیدگی به از دست رفته از گلوله بود.

در واقع 11 پرسنل پلیس شده بود به عنوان متهم در پرونده ثبت شده در ارتباط با از دست رفته گلوله. دولت Pleader بیشتر را مشاهده کنید که آن را به حال تبدیل به یک مسئله به دلیل CAG تیم حاضر به حساب 25 تفنگ منتقل شده به طور موقت از SAP به تریواندروم شهرستان در سال 2011 با وجود سوابق نشان داد به آنها.

او همچنین با اشاره به این که CAG گزارش شده بود که قبل از مجمع و آن را به حساب کمیته به اقدام بر روی آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de