کرالا طلا مورد: پرونده تازه فساد در دوره تا 21 Aug

یک دادگاه ویژه ملی تحقیقات آژانس (نیا) افزایش یافته تا اوت 21 بازداشتگاه متهم در پرونده مربوط به قاچاق طلا از طریق کانال دیپلماتیک از طریق تریواندروم فرودگاه بین المللی.

متهم Swapna Suresh و Sandeep Nair دوم و چهارم متهم آورده بودند به دادگاه در بعد از ظهر جمعه پس از انقضای اولیه خود را حضانت دوره است. به نیا بعد از آن فرستاده شده است که آن را ضبط کرده است ₹1 کرور پول نقد و یک کیلوگرم طلا از بانک قالبهای متعلق به Swapna Suresh.

اما وکیل او برگزار شد که توسط یک دوست در غرب آسیا تا به حال با استعداد همان ،

حرکت وثیقه نرم افزار

در وثیقه نرم افزار Swapna Suresh فرستاده شده است که اتهامات استناد بر سابقه فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل نمی خواهد نگه دارید به عنوان مورد نیست و در عین حال باید ثابت تروریستی لینک. دادگاه نظر خود را با قرار وثیقه برنامه در روز چهارشنبه (29 جولای) که نیا خواهد بود و نمایندگی های اضافی وکیل به طور کلی.

 

در ضمن دادگاه نیز مجاز گمرکی به دستگیری هر دو متهم پس از درخواست ثبت شده توسط آن و مجاز آن را به ضبط خود بازداشت. پیش از این آداب و رسوم دستگیر شده بود تنها اولین متهم PS Sarith در مورد.

نیا کوره سابق دستیار سانتی متر

به نیا تصمیم گرفته است بیشتر به بازجویی M Sivasankar که حذف شد از پست اصلی وزیر به وزیر برای مظنون به ارتباط با متهم کرده است. او خواسته شده است به نظر می رسد قبل از نیا در کوچی در روز دوشنبه. به نیا در حال اتمام دور اول بازجویی در تریواندروم رفت و به مدت پنج ساعت تا 9.30 شب پنج شنبه شب.

در اوایل هفته گذشته این آداب و رسوم به حال کبابی او برای نه ساعت های بی سابقه ای برای یک کارمند در دولت است. منابع گفت که Sivasankar انکار کرده بود با داشتن هر گونه نقشی در قاچاق مورد.

او گفت: نیا که رابطه با متهم Swapna Suresh و PS Sarith نیست گسترش فراتر از نرمال دوستی. به طور جداگانه به اجرای اداره آغاز شده است و رسیدگی به ماهیت معاملات مالی مربوط به این مورد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de