کرالا مالی پارسیان پست ₹18 کرور در سود سالیانه

کرالا مالی شرکت (KFC) نوشته شده است سود خالص ₹18.37 کرور در طول سال مالی 2019-20 با تشکر انعطاف پذیر با عملکرد در شرایط رشد نمونه کارها وام از تحریم پرداخت و بازیابی. این سال شاهد نمونه کارها خود را رشد 24.88 درصد در حالی که پرداخت نگاه کرد توسط 77.27 درصد و بهبود توسط 20.23 درصد است.

سود عملیاتی ثبت شده افزایش 46.03 درصد در حالی که networth نقل مکان کرد و 27.84 درصد به ₹584.75 کرور گفت: Sanjay کال رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, KFC. سرمایه به خطر وزن دارایی (نسبت CRAR) وزن در یک معتبر 22.40 درصد برابر حداقل نه درصد تجویز شده توسط رزرو بانک هند است.

به طور قابل توجهی این شرکت توانسته است برای پایین آوردن ناخالص NPA سطح به 4.74 درصد و خالص NPA سطح به 1.45 درصد که باعث می شود برای صنعت پیشرو عملکرد کال گفت: در حالی که انتشار این حساب KFC پس از تصویب آن توسط مجمع عمومی سالانه برگزار می شود در روز پنج شنبه در دفتر مرکزی آن در اینجا.

“KFC پدید آمده بهترین اجرای دولت مالی شرکت در کشور از نظر سود دهی بالاتر و سطح پایین NPAs. بر اساس RBI جهت حفظ سرمایه و جذب ضرر و زیان به دلیل عدم اطمینان ناشی از Covid-19 همه گیر شرکت کرده بود تصمیم به نگه داشتن سود در طول این سال” کال اضافه شده است.

فرآیند ارزیابی اصلاحی

KFC به تازگی اجرا وصله پینه کردن کامل از فرآیند ارزیابی در حال حاضر یک کسب و کار متمرکز نقد و بررسی مکانیزم آن کارآفرینان داده می شود در اصل ترخیص کالا از گمرک برای وام های جدید آنلاین ظرف هفت روز. سال مالی 2019-20 شده است نقطه عطفی سال با دولت وزیر دارایی اعلام سرمایه تزریق ₹200 کرور در شرکت کال گفت.

با بخش پیشرو قدرت مالی و کم NPA سطح KFC انتظار یک رتبه ارتقاء در این سال, او گفت:. هدف آن برای رشد در اندازه نمونه کارها به ₹4,000 کرور در این سال با تمرکز بر روی MSME بخش و شروع یو پی اس. این اهداف برای رسیدن به 1000 MSMEs از طریق تازگی راه اندازی شد وزیر ارشد توسعه کارآفرینی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de