کرالا سانتی متر می پذیرد اواخر شب تماس بگیرید برای کمک به مردم رشته در طول مستند

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan تمدید اطمینان و آسایش به رشته و افرادی که در آینده از طریق جنگل انبوه مسیر به Tholpetty نزدیکی Muthunga پناهگاه حیات وحش در کرالا-کارناتاکا مرز در 1 هستم در روز چهارشنبه. یکی از اعضای گروه, Athira, گوگل سانتی متر است شماره تماس و با نزدیک شدن به او کمک کند.

Athira روایت او مصیبت و گفت: رسانه ها “به عنوان من تماس گرفته شده را ردیابی تلفن همراه خود من هرگز فکر نمی کردم او می خواهد انتخاب کنید تا به عنوان زمان 1 هستم. اما برای من تعجب وزیر در جواب تماس من در حلقه دوم.” با توجه به Athira CM پاسخ با تواضع و گفت: “نگران نباشید کودک ما را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه حل است.” Athira او رفت و آمد با 13 همکاران که کار TCS در حیدرآباد – 12 زنان و یک مرد.

این حادثه پس از ظاهر نارندرا نخست وزیر اعلام کرده بود در سراسر کشور مستند با توجه به کروناویروس در کشور است. اعلام کرده بود منجر به بستن تمام مرزهای دولتی در نیمه شب. با این حال بیشتر به رهبری گروه آوازهای سرزمین مادری ام در میان یک جنگل.

Athira گفت: سانتی متر به تعداد Wayanad جمع آوری و SP و خواسته خود را به در تماس گرفتن با آنها و همچنین گفت که او می خواهم به آنها را لازم جهت. او تماس Wayanad SP و در آن زمان آنها رسیده Tholpetty این Thirunelli Sub-بازرس بود و انتظار آنها را با یک وسیله نقلیه به آنها را به خانه. خود را در درجه حرارت نیز بررسی می شود قبل از آنها به سمت چپ برای کالیکوت او اضافه شده است.

Athira بیشتر تماس ساخته شده به سانتی متر برای تشکر از او را برای خدمات خود را در حالی که سانتی متر از او خواست به رعایت دقیق صفحه اصلی قرنطینه.

کرالا عبور کرده 100-mark با 19 مورد جدید گزارش روز پنج شنبه در نظر گرفتن تعداد افراد تحت درمان به 126.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>