کرالا جشن Attukul Pongala جشنواره در میان coronavirus ترساندن

میلیون ها نفر از زنان در کرالا را مونتاژ به جشن Attukul Pongala جشنواره در نظر گرفته است که به عنوان بزرگترین تجمع زنان در میان coronavirus وحشت در دولت است. شش تازه موارد تایید شده اند-از جمله یک 3-سال-کودک نو پا قدیمی — در کرالا از روز یکشنبه. چند زنان شرکت کننده در این جشن می گرفت با پوشیدن ماسک طبق گزارش های رسانه ها.

در تریواندروم قلب Attukal Pongala جشن زنان از کشورهای همسایه نیز شرکت کردند.

کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja اخراج کرده به این جشنواره در روز یکشنبه بیش از coronavirus ترساندن است که گریبانگیر دولت است.

در ماه گذشته سه نفر مبتلا به کروناویروس در کرالا-برای اولین بار از آنهایی که برای دریافت آلوده در کشور — بهبود بود. اما تازه موارد فوران روز یکشنبه هنگامی که پنج عضو یک خانواده تست مثبت است. سه نفر از آنها با سفر به تاریخچه ایتالیا را فاش نمی کند آن را و آلوده دیگران در خانواده News18 گزارش شده است.

کرالا وزیر بهداشت به خواست مردم که در برخورد با مشکلات تنفسی به بیرون آمدن در اماکن عمومی.

با توجه به تریواندروم منطقه جمع آوری K Gopalakrishnan, چند اقدامات شده اند در محل قرار داده برای کنترل پخش.

به عنوان یک اقدام احتیاطی بیست و سه تیم پزشکی, 40 دستگاه آمبولانس از جمله دوچرخه آمبولانس خواهد بود و قرار است در سراسر تریواندروم. مقامات محلی خواهد شد و نظارت بر مناطق خاص در شهر هستند که در معرض ابتلا به گسترش این بیماری است. آنها را نیز پیگیری سلامت مردم شرایط.

او گفت: به News18: “جانبازان را تحت نظارت تصویری و تمام هتل ها خواسته شده است به ترتیب Pongala امکانات برای خارجی ها در محل خود. در نزدیکی معبد – ما باید به طور منظم اطلاعیه ها و تجهیزات را به طور منظم بررسی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im