کرالا کابینه تصمیم می گیرد در مقابل دوم مستند در دولت

یک جلسه ویژه کرالا کابینه برگزار می شود روز دوشنبه تصمیم گرفت به دنبال گزینه دوم کل مستند در دولت است. اگر شده است وجود دارد افزایش سریع در Covid-19 انتقال از طریق تماس کابینه تصمیم به تمرکز بر روی سفت کردن افروزی در سراسر نقاط مهم و مهار نمایند.

منابع رسمی گفت که تکرار مستند تنها باعث بدتر شدن درد و رنج مردم جدا از صدمه زدن به چشم انداز تجارت و بازرگانی. همه بخشی از جلسه هفته گذشته برگزار شد بیش از حد به حال مخالف حرکت می کند.

تجارت و انجمن های صنعت مانند CII و FICCI تا به حال به طور جداگانه منتقل مخالفت خود را با دولت. دولت همچنین با بیان دغدغه های که در ادامه محدودیت در حرکت خواهد دعوت از خشم عمومی و به نوبه خود احساسات مردم و به ویژه هنگامی که انتخابات به علت است.

تلاش در کنترل این بیماری همه گیر در حال حاضر می تواند متمرکز در اطراف خوشه در دولت است. سه گانه مستند می تواند استناد در آن مکان که در آن انتقال شایع است و به ظاهر فراتر از کنترل است. بیشتر آزمون و کنترل خواهد بود معرفی شده در تجاری/مناطق خرید.

دولت نیز تصمیم به اعلام فرمان به دنبال تاخیر در عبور از بیل مالی. آخرین مهلت برای تصویب این لایحه به پایان می رسد و روز بعد از فردا (29 ژوئن). یک پیشنهاد برای تشکیل جلسه مجلس آمده بود اما کنار گذاشته شد با توجه به گسترش ویروس در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *