افزایش تعداد Covid موارد در کرالا باعث شده است تا ایالات فروم از بانک های کارگری به درخواست تجدید نظر به رئیس جمهوری برای محدود کردن ورود مشتریان در شعب بانک.

CD Josson دبیر UFBU ذکر شده یک نمونه که در آن تماس اولیه از یک Covid بیمار اتفاق می افتد به یک کارمند بانک. اگر که باشد مورد UFBU apprehends که شعب بانک ها ممکن است حامل ویروس فوق العاده گسترش آگاهانه یا ندانسته.

این اتحادیه خواست وزیر برای کاهش قرار گرفتن در معرض از مشتریان به شعب و با ایجاد آگاهی به آنها. ورود به شاخه باید محدود از طریق برخی از اقدامات نقشه برداری در آخرین شماره از شماره حساب با روز در هفته. بانک ها باید تابع با کاهش بانکی ساعت با 50 درصد کارکنان و قدرت باید بسته شود و در تمام روزهای شنبه ،

بانک مدیریت باید به اصرار کارکنان ساکن در مهار مناطق به کار در یک شعبه/دفتر خارج مهار منطقه.

با توجه به Josson دستورالعمل از دولت های مختلف و مشاوره توسط دولت در سطح بانکداران کمیته حکم دقیق اقدامات امنیتی مشاهده می شود در شعب بانک. در بسیاری از شاخه های ایمنی و اقدامات در حال سرنگون شدن با مشتریان thronging شاخه حتی برای پرس و جو مقاصد مربوط به تعادل در حساب های خود را. اجتماعی فاصله هر دو داخل و خارج از محل بانک ها تحت شدیدترین فشار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی