کرالا در انتظار نتايج آزمايش دوم به تایید تازه coronavirus مورد

کرالا دولت انتظار دوم نتیجه تست از ملی ویروس شناسی موسسه پونا به تایید دومین مورد مشکوک به کروناویروس رنج در دولت است.

قبلا مطبوعات اداره اطلاعات آزاد از دهلی نو گفت که دومین مورد گزارش شده از دولت حتی به عنوان یکی از اولین بود و تحت نظارت دقیق و پایدار در انزوا بخش در دولت کالج پزشکی در تریسور.

مورد دوم نیز گزارش یک دانشجو از چین که در حال حاضر در انزوا بخش در دولت کالج پزشکی در Alappuzha در مرکزی کرالا و گزارش می شود پایدار است.

صحبت به newspersons در کلم وزیر بهداشت K. K. Shailaja گفت: دولت در انتظار نتیجه دوم از آن در حال حاضر به حال تجربه یک بیمار گزارش منفی پس از تست های اولیه آن پیشنهاد شده بود یک مورد مثبت.

وزیر گفت: آخرین تحولات را تنها تقویت این دولت حل و فصل برای نگه داشتن سخت افروزی در بهداشت عمومی است. این 1,723 افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه شده اند توصیه به سرمایه گذاری در خارج از خانه های خود را بدون اطلاع رسانی وزارت بهداشت مقامات.

این پروتکل است که به دنبال به شدت به دنبال به عنوان بخشی از سخت افروزی نصب شده در دولت به عنوان مورد در طول Nipah شیوع ویروس در چند سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>