کنتاکی رمپ تا coronavirus محدودیت با نوار بسته شدن و محدود رستوران صندلی

کنتاکی میله بسته خواهد شد و به مدت دو هفته و گنجایش برای رستوران ها کاهش خواهد یافت در یک ایالت تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه به لیبریا اندی Beshear اعلام کرد اقدامات جدید برای کاهش گسترش بیماری بسیار مسری است که رسید در کنتاکی آلوده کردن بیش از دو برابر مقدار از مردم در ماه جولای به عنوان آن را در ماه ژوئن.

“خط و روند غیر قابل انکار است,” Beshear گفت: روز پس از دیدار با کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو دکتر دبورا Birx که در طول این متخصص بهداشت دستور او قاطعانه عمل کند.

محدودیت های جدید خواهد اثر را در روز سه شنبه و به جای یک بار اضافی در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی که در تلاش به دست آوردن مجدد اقتصادی وضع پس از بسیاری متحده مجبور بزرگ عصری صنعت به نزدیک در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

Beshear اعلام کرد که رستوران خواهد بود محدود به 25 درصد ظرفیت و فقط میله که در خدمت مواد غذایی را مجاز به باز باقی می ماند با اقدامات ایمنی اعمال می شود. سیاست های جدید به دنبال یک ماسک دستور نورد توسط Beshear این ماه به عنوان مقامات بهداشت خواستار اقدام برای مقابله با این بیماری است که به سرعت در حال آلوده کردن ساکنان از میانه دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *