کنتاکی پلیس به ثبت پلاک وسایل نقلیه در نزدیکی تجمع جرم در آخر هفته عید پاک

دموکرات کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear تشدید دستور دولت برای جلوگیری از تجمع جرم در آخر هفته عید پاک.

در طول یک جمعه مطبوعات جلسه Beshear اعلام کرد که پلیس کنتاکی خواهد ثبت پلاک از تمام وسایل نقلیه در نزدیکی تجمع جرم انتقال داده ها به بخش سلامت و اجرای اجباری 14 روز در قرنطینه برای eventgoers.

“ما نیاز به یک اقدام جدید است که من امیدوار است که ما نمی خواهد. این که هر فردی که قصد شرکت در یک توده جمع آوری از هر نوع که ما در مورد این آخر هفته ما می رویم به ثبت پلاک و ارائه آن به ادارات بهداشت محلی. محلی ادارات بهداشت در حال رفتن به آمده به درب خود را با یک سفارش برای شما به قرنطینه برای 14 روز” Beshear گفت.

“ما مطلقا نمی تواند مردم را با هم در یک ساختمان بود که به دلیل این است که چگونه coronavirus گسترش می یابد و این است که چگونه مردم می میرند” گفت: بعد از اضافه کردن که به سادگی مردم می پرسد: “آسیب به افراد دیگر است.”

Beshear گفت: منظور نمی شود به درایو در خدمات است که مطابق با دستورالعمل CDC.

به گزارش نیویورک تایمز وجود دارد تقریبا 1600 تایید موارد COVID-19 در ایالت کنتاکی با نزدیک به 90 مرگ و میر.

از این آزمایش برای coronavirus حدود 1.7 میلیون نفر از مردم ثابت کرده اند مثبت در سراسر هر قاره ها به جز قطب جنوب. حداقل 102,500 فوت کرده اند از این ویروس بیش از 376,000 بهبود یافته اند. در ایالات متحده وجود داشته است حداقل 499,000 تایید coronavirus موارد بیش از 18,600 مرگ و میر و 28,700 گزارش بهبود با توجه به آخرین مطالعه از دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de