فرماندار کنتاکی معذرت خواهی برای متهم باشنده Tupac Shakur بیکاری تقلب

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear عذرخواهی برای متهم ساکن که سهام به نام همان اواخر رپ توپاک شکور بیکاری تقلب.

“ما تا به حال کسی درخواست بیکاری برای Tupac Shakur در اینجا در کنتاکی” از حزب دموکرات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه. “و آن شخص ممکن است فکر می کردند که خنده دار بودن آنها احتمالا انجام داد. به جز برای این واقعیت است که به خاطر آنها ما را مجبور به رفتن را از طریق بسیاری از ادعاهای دیگر.”

Beshear گفت: در واقع وجود دارد یک مرد زندگی می کند که در لکزینگتون که سهام با نام ’90s آیکون.

“من مدیون کسی عذرخواهی,” او گفت:. “تاریخ و زمان آخرین شب من صرف کمی از زمان صحبت کردن در مورد ادعای جعلی نگه داشتن ما. من به ذکر یک فردی که تا به حال ثبت نام Tupac Shakur. من نمی دانم و این تقصیر من است که ما یک Kentuckian که می رود توسط ملک که نام Tupac Shakur.”

Beshear گفت: او با Shakur پیش از آن در روز و عذرخواهی کرد.

“من متعلق به آن است. تقصیر من. او مهربان بود. من گفت: من متاسفم اگر من خجالت او و یا او را ناشی از هر گونه توجه او نمی خواهید” Beshear گفت: امیدوار به حل و فصل Shakur بیکاری ادعا می کنند.

شکور یک آشپز گفت: لگزینگتون هرالد رهبر که او برای اعمال نرخ بیکاری در ماه مارس پس از 13 رستوران او کار کرده و بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او گفت که او دریافت پولی تعیین, نامه, مارس 17 اما دریافت کرده است و نه چک.

“من تلاش کرده ام به مانند ماه گذشته در تلاش برای کشف کردن که چگونه به پرداخت صورتحساب” شکور گفت:, و اضافه کرد که او “خجالت” و “شوکه” توسط Beshear او را متهم به تقلب.

او گفت: او قدردانی فرماندار تماس بگیرید.

“من درک می کنم او را در برخورد با بسیاری” شکور گفت. “اشتباهات اتفاق می افتد.”

شکور از نظر قانونی تغییر نام خود را به آنچه در آن است در حال حاضر در حدود سال 1998 دو سال پس از رپر بود به ضرب گلوله. او گفت: او را انتخاب کرد نام خانوادگی به دلیل آن را به معنی “خدا را شکر به خدا” در عربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im