کاخ سفید مشاور کلیان کانوی نکرد که رئیس جمهور تهمت ممکن است بیرون راندن بیشتر مقامات دولت در حال حاضر که مجلس سنا استیضاح محاکمه شده است.

کانوی به نظر می رسد در فاکس نیوز در صبح روز دوشنبه و در مورد کاخ سفید را در مراحل بعدی پس از رئیس جمهور را تبرئه توسط سنا در هفته گذشته و پس از آن تهمت محروم سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman از شورای امنیت ملی جزئیات و به یاد می آورد سفیر گوردون Sondland از پست خود در اتحادیه اروپا است. مردان شهادت بود در خانه به عنوان بخشی از یک دموکرات به رهبری, استیضاح بررسی است. Vindman را دوقلو برادر سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman نیز خود محروم امنیت ملی جزئیات.

وقتی پرسیده شد که اگر تهمت برنامه ریزی برای جابهجا کردن بیشتر مقامات کانوی جواب داد: “شاید.”

او سپس در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به نقل مکان Sondland و Vindmans و گفت که “آنها به کار امروز است.” کاخ سفید همچنین مشاور آمار در اتهامات که تهمت بود برای مقابله به مثل در برابر مقامات بیش از استیضاح شهادت.

“آنها در حال کار در ارتش — که در آن آنها شد. آنها دقیق به کارکنان شورای امنیت ملی. این معمولی است. من تا به حال detailees من کوچک کارکنان. این بسیار معمولی در کاخ سفید به detailee برای یک دوره موقت که پس از بازگشت به آنچه که خود شغل تمام وقت است” کانوی گفت. “در مورد سفیر Sondland … این خوب بود از رئیس جمهور را به او بدهد که پست در وهله اول است.”

کانوی کاهش یافته است می گویند که آیا reassignments متوقف شده بود اما نشان می دهد که افراد مشغول به کار در کاخ سفید که مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری و یا دستور کار باید ترک کنید.

“چرا شما می خواهید به اینجا اگر شما نمی — اگر شما صرف زمان خود را به نوشتن کتاب ها و op-eds, به جای تلاش برای به حداقل آنچه بسیاری از ما فراموش کانوی گفت: با اشاره به نویسنده ناشناساین ناشناس نوشته شده در کاخ سفید خاطرات مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de