KCR به زمین برای Bharat Ratna برای PV Narasimha Rao

Telangana وزیر K Chandrashekar رائو در روز یکشنبه گفت: دولت و مجلس حرکت خواهد کرد قطعنامه ای خواستار Bharat Ratna پس از مرگ برای نخست وزیر سابق PV Narasimha Rao.

وزیر گفت: او منجر خواهد شد یک هیئت به نارندرا نخست وزیر و درخواست او به توافق Bharat Ratna این کشور بالاترین غیرنظامی جایزه به PV Narasimha Rao.

پا زدن شروع سال جشن سده در اینجا امروز در PV Gnana Bhoomi ارشد وزیر به یاد می آورد که سهم او از جمله شروع عمده اقتصادی و اصلاحات مالی در این کشور در طول تصدی خود به عنوان PM.

جدا از درخواست این مرکز به نام حیدرآباد دانشگاه پس از او انتشار یک یادبود پستی تمبر و پرتره در مجلس KCR گفت: پنج برنز مجسمه رهبر بزرگ ساخته خواهد شد در حیدرآباد واراناگل, کریمنگر, Vangara و Telangana Bhavan در دهلی نو.

توصیف او به عنوان یک سیاستمدار و یک رویایی KCR گفت که او یک “360 درجه شخصیت” که پیشگام اصلاحات عمده در کشور است. در طول تصدی خود به عنوان یک وزیر آندرا پرادش او در مورد اصلاحات عمده ای در بخش آموزش و پرورش معرفی Gurukul مدارس مفهوم است.

در حالی که تبدیل وزارت آموزش و پرورش به وزارت منابع انسانی زمانی که او نخست وزیر بود او را تشویق Navodaya مدارس KCR گفت.

متولد در Laknepally روستا در واراناگل منطقه Telangana در 28 ژوئن سال 1921 PV Narasimha Rao به عنوان نهمین نخست وزیر در طول 1991-96.

دولت اختصاص داده است ₹10 کرور نسبت به جشن سده و KCR همچنین پیشنهاد برای میزبانی یک جلسه که در آن هر دو رئیس جمهور و نخست وزیر خواهد شد دعوت به شرکت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *