KCR لغو کریمنگر بازدید COVID-19 موارد در Telangana می رود تا 19

Telangana وزیر K Chandrashekar رائو به لغو سفر خود به کریمنگر برای امروز برنامه ریزی شده. او در حال برنامه ریزی برای بازدید از شهر به انداختنش اعتماد به نفس در میان مردم پس از گزارش از ورود یک گروه از اندونزی با Covid-19 علائم.

“او تصمیم به لغو سفر خود را به عنوان آن می تواند مختل عظیم غربالگری و آمادگی عملیات گرفته شده توسط دولت های منطقه” یک CMO بیانیه ای گفت:.

اندونزی وارد گروه در تیروپاتی محدود Sampark Kranti بیان از دهلی نو در هفته گذشته و alighted در رمگوندم ایستگاه راه آهن.

تعدادی از Covid-19 موارد در دولت رفته تا 19 و یک بیمار مرخص شده.

در شب جمعه, 14 بازدید کنندگان از عربستان سعودي و اندونزی گرفته شده بودند را بازداشت توسط نلگندا پلیس و فرستاده شده به تب بیمارستان در حیدرآباد برای تست. پلیس مهر و موم شده جایی که آنها باقی می ماند.

Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender خواسته است مردم از بازگشت از خارج از کشور یا که صرف زمان در حمل و نقل از فرودگاه به باقی می ماند در خانه قرنطینه به مدت 14 روز از روز ورود خود را حتی اگر آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم.

“هر کسی که شده است در تماس با یک مورد تایید شده از Covid-19 باید باقی می ماند در خانه انزوا برای 14 روز,” او گفت:.

دولت اعلام کرده است یک لیست از داس و don’ts برای مردم قرنطینه در خانه.

رئیس جمهوری درخواست کرد تا مرکز برای تعیین CCMB (مرکز سلولی و مولکولی زیست شناسی) به عنوان یک تاج مرکز آزمایش.

او گفت نخست وزیر نارندرا مودی که حیدرآباد-بر اساس تحقیقات مرکز می تواند مجهز به آزمون حداقل 1000 نمونه در روز است. او همچنین از نخست وزیر پرسید برای قرار دادن یک توقف تمام پروازهای بین المللی با اثر فوری.

در روز پنج شنبه او پرسید: تمام کسانی که تا به حال وارد شده از خارج از کشور پس از مارس 1 به اطلاع وزارت بهداشت مقامات از ورود خود را. دولت گسترده ای بررسی خواهد بود انجام شده برای شناسایی این افراد, او گفت:.

در روز پنج شنبه حدود 700 نفر بودند به نمایش در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در Shamshabad گرفتن مجموع به حدود 71,000 مردم است.

برچسب ها: Covid-19 رمان, کروناویروس, حیدرآباد, Telangana, کریمنگر وزیر بهداشت Etala Rajender ارشد وزیر K Chandrashekar رائو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de