Kayleigh McEnany: پلوسی ‘زمین نمی کردن بستنی, اما او فقط خوب با تخمگذار کردن امریکا کارگران

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany ادعا دوشنبه در فاکس نیوز که مجلس نانسی پلوسی “نمی دراز کردن بستنی” است اما “خوب” را با مردم در میان گذاشته coronavirus.

McEnany پیوست امریکا Newsroom و گفت: رئیس جمهور تهمت آماده است برای اقتصادی “به گزاف گویی.” او افزود که پلوسی راضی به نظر می رسد در به تأخیر انداختن تصویب بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک.

“چک حفاظت از برنامه بود که فقط پر که بودجه شروع دوباره امروز تا صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر کشور را فرصتی که برای دریافت پول به کارگران خود را پرداخت. آن را باید اینجا بوده ام یک هفته پیش, اما, متاسفانه, Nancy Pelosi تاخیر این” McEnany گفت.

PPP تاسیس شد به عنوان بخشی از $2.3 تریلیون مراقبت در عمل ایجاد شده برای جبران پیامدهای اقتصادی COVID-19 اما از آن فرار خشک از بودجه پیش از آن در ماه آوریل است. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد هزینه بسته در روز جمعه که ارائه بودجه اضافی.

“[پلوسی] بود در اواخر شب تلویزیون او از خوردن بستنی به عنوان به معنای واقعی کلمه مردم بودند که به طور بالقوه گذاشته و یا نگران حقوق خود را; بنابراین نانسی پلوسی او نمی دراز کردن بستنی, اما او فقط خوب با تخمگذار کردن امریکا کارگران و شرم” McEnany گفت.

McEnany با اشاره به Pelosi پیوستن James Corden در اواخر شب نشان می دهد در اوایل مارس و نشان دادن چه مقدار بستنی در فریزر در علاوه بر این به تعجب که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن پایه هنوز هم می تواند حمایت از او پس از پاسخ به همه گیر.

فاکس نیوز اد هنری تحت فشار قرار دادند در McEnany را پلوسی را jab.

“OK. اما Kayleigh شما در حال صحبت کردن در مورد نانسی پلوسی و بستنی از یک زن و شوهر از هفته پیش. نمایشگاه به اندازه کافی. شما در حال رفتن به خود را امتیاز. اما این بار جدی است,” او گفت:.

جمهوری خواهان از جمله خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت دموکرات ها بودند به سرزنش برای holdup در اخذ وجوه اضافی برای کسب و کارهای کوچک.

“نام من یک مولد چیز سخنران پلوسی انجام شده در این بیماری همه گیر” مک کارتی گفت: در فاکس و دوستان هفته گذشته است. “زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 31 قرار داده و در این ممنوعیت از چین, Feb. 24 او از مردم می خواست که به جمع آوری با هم در سان فرانسیسکو. او در واقع مبارزه ممنوعیت. هنگامی که ما می خواستم برای قرار دادن مراقبت با هم عمل او در آن برگزار شد ، در حال حاضر ما یک کسب و کار کوچک برنامه کار می کند. او در حال حاضر برگزار می شود پول است.”

پلوسی به عقب رانده در مورد این ادعا گفت: در هفته گذشته دموکراتها تلاش های امن “در حدود 120 میلیارد دلار بیشتر” برای “کسب و کارهای کوچک … بشود به ما underbanked جوامع زنان و اقلیت های کسب و کار متعلق به بومیان آمریکا, آمریکای روستایی, جانبازان, کسب و کارهای کوچک و بقیه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im