کشمیر باشگاه مطبوعات (KPC) گرفته شده جدی توجه داشته باشید از تلاش مقامات برای ساسات اطلاعات در coronavirus میان بی سابقه مستند در سراسر منطقه به عنوان در هر KPC رسمی انتشار.

برجسته های اخیر محدودیت های اعمال شده توسط مدیر خدمات بهداشتی و کشمیر سفارش پزشکان و امدادگران به اشتراک گذاشتن اطلاعات با رسانه ها در مورد بحران جاری این باشگاه مطبوعات گفت: توقف جریان اطلاعات میان وضعیت بی سابقه ای بسیار زمینه صادر کند. آن گفت که قرار دادن اطلاعات در طول بیماری همه گیر از طریق معتبر چاپ و رسانه های الکترونیکی است که از اهمیت حیاتی آن را به عنوان کمک می کند تا برای متوقف کردن جریان اطلاعات تایید نشده و شایعات.

کشمیر باشگاه مطبوعات اشاره کرد و با نگرانی که همواره چیزی جز تلاش بیشتر در خفقان آزادی مطبوعات در منطقه است.

کشمیر رسانه ها نگهداری می شود که از آن شده است بازی در آن نقش مسئولانه با تاکید بر کمبود امکانات و دنده محافظ برای خط مقدم بهداشت – پزشکان و امدادگران-برای اطمینان از شکاف ها پر شده در برخورد با این ویروس است که مصرف دو زندگی می کند تا کنون در منطقه است.

این KPC انتظار نگران مقامات دولتی به تبادل اطلاعات مربوط به کروناویروس بحران با رسانه ها و روزنامه نگاران با بیشتر قدرت به عنوان تنها رایگان و شفاف جریان اطلاعات را تسهیل میکند یک هدف کار توسط روزنامه نگاران.

کشمیر باشگاه مطبوعات نیز می ایستد در حمایت از بیانیه اخیر از ویراستاران انجمن صنفی هند جایی که آن را منفور تلاش های دولت برای قرار دادن یک تهوع در رسانه ها به عنوان آنجا که گزارش Coronavirus بحران نگران است. تکرار آن ایستاده KPC گفت که ” هیچ دموکراسی در هر نقطه از جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر توسط عق زدن آن رسانه ها است.’

این KPC همچنین مصرانه از مقامات نگران آن است که آنها باید تسهیل حرکت از روزنامه نگاران و کارکنان رسانه ها در طول مستند دوره است. این باید انجام شود به عنوان روزنامه در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک ضروری خدمات توسط دولت است.

آن را نیز محکوم اخیر حادثه در جایی که یک خبرنگار در Kulgam Umaisar گل بود کوبید توسط پرسنل امنیتی هنگامی که او از بازگشت از Qazigund بیمارستان در جنوب کشمیر در مارس 30. این KPC خواستار اقدام علیه مجرمان درگیر در این حادثه است.

این KPC همچنین خواستار آن روزنامه نگار اعضا و کارکنان رسانه ها را شدید اقدامات احتیاطی در حالی که گزارش coronavirus بحران است.

به عنوان در هر دستورالعمل در حال حاضر صادر شده توسط جهانی بهداشت بدن و رسانه ها حمایت گروه KPC خواست اعضای ویژه عکس و فیلم از روزنامه نگاران که بازدید از مکان های مختلف به دنبال پروتکل امن باقی می ماند و امن..

این KPC تصریح کرد که رسانه ها باید مسئولیت بیشتری در این بحران اما آن را نیز نیاز به یک آزاد و عادلانه محیط زیست به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی