کشمیر: پلیس رها از خدمات برای پرتاب نقض حقوق بشر در محلی در مستند

پلیس فرد که تا به حال استفاده ناپاک و توهین به زبان و به درخواست مردم برای ماندن در خانه در کشمیر شد رها از خدمات خود را در روز جمعه.

این ویدئو به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی و کاربران ناودان او به زبان او با استفاده از آدرس مردم در کشمیر.

متهم شهروندان که جاسوسان و عوامل او گفته بود: “عوامل و جاسوسان نمی جرات بیرون آمدن از خانه خود و یا دیگری من را مورد ضرب و شتم جهنم از شما. آیا شما را در درک!?”

مصرف اگاهی از این موضوع Sopore پلیس ثبت شده FIR در برابر گمراهان رسمی تحت مربوطه بخش از قانون و رسمی شده است رها فورا از بخش طبق بیانیه رسمی.

این Sopore پلیس به توییتر گرفت و نوشت: “در تحقیقات مقدماتی اتهامات یافت شد درست است و در آن آمده است به جلو که پلیس است ارسال شده در PD Sopore. این بود آشکار است که پرسنل شات تصویری در محل جدا شده بود و بخشی از هر گونه اعلام ساخت تیم” مقامات گفت.

خشونت پلیس

به عنوان هند شاهد 21-day مستند موارد متعددی از خشونت پلیس شده اند منتشر شده است. پلیس آمد و سنگین و حتی پس از تحویل افراد پزشکان در آمبولانس ها و روزنامه نگاران که جرأت برای گزارش.

با توجه به گزارش های قبلی بسیاری از مردم که برای ارائه خدمات ضروری کاهش یافته است ضروری به خشونت پلیس در این مستند به عنوان نیروهای گشت شهرستانها به اطمینان حاصل شود که شهروندان با رعایت دولت سفارشات.

بهداشت و درمان کارگران متوقف شد, سوال و بازداشت توسط پلیس بوده است به خصوص در مورد برای شهروندان و مقامات به طور یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>