کارناتاکا و در عین حال برای رسیدن به سطح جامعه عفونت: سورش کومار

“کارناتاکا هنوز به مرحله اعلام گسترش coronavirus به عنوان سطح جامعه عفونت گفت:” سورش کومار وزیر اولیه و ثانویه, آموزش و پرورش, کار و Sakala.

“در حال حاضر عفونت یا ویروس انتقال است و تنها محدود به چند خانواده و ولگرد موارد با توجه به ننجنگود و Chikkaballapura,” او اضافه شده است. در روز دوشنبه وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده از این دو مکان است.

در کارناتاکا اداره پلیس است که راه اندازی یک خط تلفن برای صاف سفر از مردم در رشته های مختلف در شهرها و ایالات متحده. “طی 21 روز مستند پلیس آزمایش استحکام بین منطقه سفر و در حال حاضر در حال آماده سازی یک مفصل بین دولت سفر به خصوص برای رشته مردم” سورش کومار توضیح داد.

به عنوان 19 از 30 منطقه در وزارت امور خارجه باید موارد گزارش شده از عفونت های دولت در حال انتظار برای مرکز راهنمای طبقه بندی آن به عنوان قرمز و نارنجی و سبز. “هنگامی که ما دریافت دستورالعمل ها است که انتظار می رود امشب و یا فردا و سپس ما را به اتخاذ آن استیلای دولت ما نیاز” گفت: سورش کومار.

15 مورد جدید

در کارناتاکا خانواده و سلامت وزارت رفاه در آن دوشنبه بولتن گفت: 15 مورد جدید تایید شده اند برای Covid-19 در نظر گرفتن مجموع شمارش به 247 مورد جدید. از 181 موارد 177 Covid-19 مثبت بيماران که شامل یک زن باردار در انزوا تعیین شده در بیمارستان ها پایدار هستند و چهار در ICU

از 15 جدید موارد Hubballi-Dharwad گزارش چهار مورد ملوللی (مندیا) و Raibag (Belagavi) سه مورد در هر بیدر دو مورد و مودهل (Bagalakote), Doddaballapura (بنگلور روستایی) و بنگلور شهری یک مورد در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de