Karnataka: تصویری از دفع از بدن مرده در Ballari شوک دولت

کارناتاکا گزارش شده 20 Covid-19 مربوط به مرگ و میر در 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع تلفات به 246.

در پی گزارش باشگاه خبرنگاران راه بدن دفع شد در Ballari منطقه دولت عذر خواهی کرد برای سنگدلانه شیوه ای است که در آن مرده دفع شد.

“چند فیلم بوده است گردش در رسانه های اجتماعی از صبح امروز نمایش فیلم از دفن روش. پرس و جو دستور داده شد تحت اضافی معاون کمیسر Ballari و معلوم شد که این ویدیو متعلق به Ballari و شامل دفن هشت نفر که گذشت پس از تسلیم شدن به Covid-19” گفت: توجه داشته باشید از Ballari معاون کمیسر N S Nakul.

عبور 15k خوانده شده را علامت

کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش K Sudhakar توییتی “سال گذشته 8 روز من زیر صفحه اصلی قرنطینه به عنوان چند در خانواده من تست مثبت برای Covid. من تست گزارش آمده است منفی امروز من را به طور منظم وظایف از فردا. خود را با آرزوهای خوب اعضای خانواده من هستند در حال بهبود است.”

همانطور که برای مثبت جدید, موارد, 947 نفر تایید گرفتن شمارش به 15,242 موارد جدید و در مجموع فعال موارد 7074.

روز دیدم 235 گرفتن مرخص شد. کل مرخص تا کنون است 7,918 موارد است. بیماران در ICU هستند 271 .

بنگلور در ادامه به گزارش Covid-19 موارد مثبت برای بیش از یک هفته است. روز شاهد شهرستان گزارش 503 موارد در روز سه شنبه و در کل موارد مثبت بود 4,555 و فعال شدند 3916. در تخلیه مقابل این شهرستان گزارش 10 امروز و تا کنون 543 نفر مرخص شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>