کارناتاکا را سخت Covid-19 اجرای پست SSLC آزمون

کارناتاکا برنامه را به سخت Covid-19 اجرای اقدامات پست SSLC (کلاس 10) امتحانات که در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به در جولای 5.

درآمد وزیر R Ashok دارند که مسئول نظارت بر Covid-19 در بنگلور برگزار شد یک بررسی مفصل از -19 وضعیت در این شهر به خبرنگاران گفت که “شما صبر کنید تا جولای 7. وجود دارد می تواند هنجارهای سختگیرانه تر. رئیس جمهوری اعلام خواهد کرد آن را. به ما گفته شده است که پارک ها تبدیل به نقاط مهم برای ویروس گسترش یافته است. بنابراین ما در حال بازنگری در این خطوط است.”

به نقل از کارشناسان گفت: دولت در حال ورود به یک فاز مهم که در آن موارد به افزایش شدت در طول ماه های ژوئیه و اوت. برای این دولت گرفته است تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای اطمینان از کافی پزشکی و درمانی است.

Ashok گفت: پزشکی برادری به آماده به دنده تا برای مدت شش ماه.

دولت تا کنون حدود ₹500 کرور روپیه برای مدیریت Covid-19 بحران است. از این ₹232 کرور داده شد به معاون کمیسیون و تعادل ₹70 کرور به سلامت و رفاه خانواده بخش ₹50 کرور به BBMP, ₹2.89 کرور به حمل و نقل بخش ₹12 کرور به اداره پلیس و ₹13 کرور به راه آهن هند.

موارد دو

کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش, K Sudhakar, توییتی, “بنگالور به حال 1,556 Covid-19 موارد به عنوان در ژوئن 23, که دو برابر شده است به 3,419 موارد به عنوان در ژوئن 28. بنگلور در حال حاضر به منزله 25.92 درصد از کل موارد در کارناتاکا. دولت با در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که هر Covid بیمار می شود بهترین درمان است.”

وی افزود: “کارناتاکا Covid-19 بازیابی رای می ایستد در 57 درصد با 7,507 ترشحات و 5,472 فعال موارد است. تا کنون ما تست شده 5,95,470 نمونه و 5,66,543 از آنها منفی با مثبت شدن نرخ 2.21 درصد است. کشور ما مرگ و میر پایین باقی مانده در 1.56 درصد در حالی که ملی و مير 3 درصد است.”

در دسترس بودن تخت بیمارستان

روز دوشنبه دولت خواستار 2,500 تخت بیمارستان از خصوصی پزشکی بیمارستان.

کارناتاکا ارشد وزیر BS Yediyurappa که مدیریت و صاحبان خصوصی پزشکی بیمارستان ها و موسسات در دوشنبه آگاهانه آنها را به اتهام بیش از آنچه دولت ثابت است برای Covid-19 درمان است.

CM گفت که این بحران تحت کنترل کامل است. او گفت: “شهرستانها بزرگ شهری مانند بمبئی, دهلی نو, چنای و کلکته گزارش داده اند که بیشترین تعداد از موارد. بله در بنگلور آن افزایش یافته است اما تحت کنترل است. این شهرستان دارای گزارش 3,314 موارد که 533 مرخص شدهاند و در حال حاضر وجود دارد 2,692 فعال موارد و مرگ و میر گزارش شده بود 88. وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در همه اقدامات در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *