در کارناتاکا دولت تبدیل شده است و دولت برای اولین بار در کشور به قرار دادن با هم یک طرح اقدام برای احیای اقتصاد کشور است که وضعیتی وخیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس با تصمیم خود به سایت های حراج در بنگلور که به بهانه آن در مورد 15,000 تومان کرور روپیه در میان دیگر اقدامات.

دولت وزیر B S Yeddyurappa گفت newspersons پس از برگزاری جلسه روز دوشنبه که دولت قصد دارد به حراج 12,000 گوشه سایت های دروغ بیکار در اختیار داشتن با بنگالور توسعه اقتدار در بنگلور به جمع آوری در اطراف 15,000 تومان کرور. “Covid-19 بحران انداخته است دولت ما به مشکل مالی است و نیاز به پیدا کردن یک راه حل برای غلبه بر بحران مالی کنونی,” Yeddyurappa گفت. او گفت: پیشنهادات مختلفی مطرح شد در این جلسه و برخی از آنها اجرا خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله.

دولت نیز تصمیم به اصلاح قانون حاکم اجازه اجازه می دهد تا خصوصی و تعاونی مسکن جوامع را به خود اختصاص سایت برای اعضای آن به عنوان صدها نفر از جوامع در حال انتظار برای تصویب از سوی دولت به تخصیص این سایت. او همچنین گفت: این تصمیم گرفته شده است برای سرعت بخشیدن به دفع از موارد مربوط به regularisation از ساخت و ساز غیر مجاز که در انتظار قبل از دادگاه عالی و دادگاه عالی. “اگر دادگاه به سرعت در مسیر حل و فصل موارد هزاران نفر از مردم که خود را در خانه های غیر مجاز خواهد بود برطرف شده است. این به نوبه خود نیز کمک به دولت در بسیج منابع برای صندوق گرسنگی توسعه کار می کند.”

آن نیز تصمیم به استفاده از Rs از 1000 کرور روپیه در دسترس راجیو گاندی بهداشت دانشگاه برای ارتقاء کالج پزشکی بیمارستان به وزیر گفت.

باز کردن مغازه های مشروب

او گفت که دولت در حال انتظار برای مرکز دستورالعمل ها است که انتظار می رود به زودی اعلام می شود در پایان در 21 روز قفل پایین. او با اشاره به این که دولت تحت فشار زیادی برای باز کردن مغازه مشروب از 15 آوریل به عنوان ممنوعیت فروش مشروبات الکلی منجر به از دست دادن حدود 1,800 تومان کرور روپیه در مالیات غیر مستقیم درآمد از قفل پایین اعلام شد.

شیر رایگان توزیع

او همچنین گفت: دولت نیز تصمیم به توزیع شیر رایگان به زاغه نشينان برای بیشتر از یک هفته.

پرداخت غرامت به کشاورزان

رئیس وزیر نیز به کارخانه قند صاحبان روشن در انتظار پرداخت به لحن تومان 2,834 کرور به کشاورزان در 11 منطقه. Yediyurappa گفت که دولت تا به حال منتشر تومان 45 کرور غرامت به از دست رفتن محصول برنج در رایچور و شاپور در منطقه با توجه به طوفان یا رگبار تگرگ بر اساس گزارش های ارائه شده توسط معاون کمیسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im