کارناتاکا می بیند تک روز بالاترین سنبله از 1,267 Covid موارد

در 1,267 Covid-19 موارد مثبت, Karnataka ثبت بالاترین تک-بعد سنبله گرفتن دولت در مجموع شمارش به 13,190 و مجموع موارد فعال بود در 5,472. بنگلور نیز می بیند تمام زمان بالا موارد گزارش شده در 783.

در تخلیه جلو بعد دیدم 220 موارد و با مجموع این ترشحات در ایستاده بود 7,507. بیماران در ICU هستند 243 و بعد دیدم 16 مرگ و میر در نظر گرفتن دولت در مجموع مرگ و میر به 207 و 4 غیر Covid-19 علت مرگ است.

از 1,267 مورد جدید گزارش شده در دولت موارد همچنان به کوه در بنگلور و شهرستان با سنجش زمان 783 موارد و به دنبال Dakshina کانادا 97, Ballari 71, Kalaburgi 34, Hassan 31, گدگ 30, بنگلور, روستایی 27, Dharwad, Mysuru 18 هر Bagalkote 17, Uttara کانادا 14 و هوری 11.

بیمارستان های خصوصی

این Stae دولت صادر کرده است, اطلاع رسانی, سفارش موسسات پزشکی خصوصی در دولت نمی تواند انکار کند/رد/جلوگیری از درمان برای بیماران مبتلا به Covid-19 و Covid-19 علائم مانند.

دولت دبیر کل TM Vijaya Bhaskar گفت: بخش 11 از کارناتاکا پزشکی خصوصی استقرار قانون 2017 فرمودند خصوصی ایجاد پزشکی باید مشارکت فعال در اجرای تمام دولت ملی و برنامه های سلامت در چنین شیوه ای که دولت ممکن است, اطلاع, انجام وظایف قانونی برای جلوگیری از گسترش بیماری مسری و پایبند به بیمار منشور. از این رو موسسات پزشکی خصوصی نباید رد/رد/جلوگیری از هر شیوه ای از درمان اين بيماران است.

“عدم رعایت این نظم را جذب مجازات در زیر بخش مربوط به مدیریت بحران عمل 2005, Karnataka پزشکی خصوصی ایجاد عمل 2017 و هند مجازات” او گفت:.

قرنطینه هنجارهای

همانطور که در دولت جدید به منظور افرادی که از ماهاراشترا باید قرار داده شده در 7 روز نهادی قرنطینه پس از 7 روز خانه قرنطینه. افرادی که از کشورهای دیگر باید قرار داده شده در 14 روز خانه قرنطینه.

به اجرای اقدامات در بنگلور Bhaskar رائو کمیسر پلیس بنگالور شهرستان توییتی “شهر DCPs n BBMP در خیابان به اجرای پوشیدن ماسک و SD. هشدار در حال حاضر پرونده های جنایی را به دنبال خواهد داشت. اصرار هر Bangalorean برای به اجرا درآوردن ماسک اجرای و SD. اگر مردم استدلال می کنند تماس, 100, ما در حال آماده به پاسخ به تماس های خود را. RWA n معامله گران لطفا کمک ماسک برای محروم.” او در ادامه افزود: “زحمت در مورد بالا و توانا عامل هر كس از آن است که فقط به مردم در اطراف شما به پوشیدن یک ماسک و نه آویزان در اطراف گردن خود را.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *