کارناتاکا می رسد به جامعه مسلمان برای حمایت شامل coronavirus

کارناتاکا دولت رسیده است به رهبران مسلمان به enlists حمایت خود را در شامل Coronavirus در دولت است. روز جمعه چهار مورد جدید تایید شده است در دولت با در نظر گرفتن تعداد کل موارد برای 128 که شامل سه کشته و 11 ترشحات.

وزیر BS Yediyurappa “من در ملاقات با رهبران مسلمان و قانونگذاران به دنبال همکاری خود را در حاوی Coronavirus در دولت است.

آنها پاسخ مثبت و مطمئن برای گسترش همکاری کامل در این تلاش.”

او در ادامه گفت: “رهبران مسلمان توافق کرده اند که به جزئیات از افرادی که بازدید تبلیغ مرکز در Nizamuddin و همچنین به آنها را متقاعد به انجام آزمایشات برای Covid-19 و سختگیرانه قرنطینه برای مدت مقرر.”

دولت توضیح داد: به رهبران مراحل پس آزمون انجام شده است. مقامات نیز در جریان این رهبران که آنها را به انجام ملاقات با رهبران مذهبی در سطح محلی و ایجاد آگاهی در مورد آن است.

وزیر همچنین درخواست و توصیه اعضای جامعه به نماز در خانه و همچنین به ماندن در خانه برای حفظ فاصله اجتماعی در “اذان”.

همه رهبران به اتفاق آرا موافقت کردند به این واقعیت است که پیشگیری تنها راه برای مهار Coronavirus. آنها همچنین توافق کردند که به درخواست تجدید نظر و متقاعد کردن مردم از جامعه به همکاری با سلامت کارگران است. Yediyurappa گفت: “من درخواست تجدید نظر به مردم از دولت به گوش نمی, به هر شایعات. اجازه دهید همه ما به شدت به دنبال اقدامات پیشگیرانه و برنده شدن در این نبرد بیش از Coronavirus.”

مشروب کشف و ضبط

با توجه به اضافی کمیسر پلیس Hemant Nimbalkar “دولت خانه وزیر B S Bommai در زمان انبار از قفل کردن با افسران پلیس شهر بنگالور به عنوان ما رسیدن به نیمه راه. قدردانی پلیس کار تا این زمان و هدایت برای آمادگی برای روزهای آینده. او پرسید: پلیس به استرس مدیران برای افرادی که در حال حاضر در پریشانی ناشی از کوروناویروس بحران است.”

پلیس همچنین نشان داد که در حالی که در طول کامل قفل کردن مراکز میخانه شراب مغازه ها بسته بودند… برخی از تلاش برای غیر قانونی فروش مشروب و با قیمت های بسیار بالا. دو متهم دستگیر شده..100 بطری را تصرف کردند.

مهار اقدامات

در کارناتاکا خانواده و سلامت وزارت رفاه در آن جمعه bulliten گفت: دولت تقویت شده است همه نظارت و مهار اقدامات در برابر ممکن است گسترش بیماری.

از 114 موارد 111 Covid-19 مثبت بیماران (از جمله یک زن باردار) در انزوا تعیین شده در بیمارستان ها پایدار هستند و سه در ICU (P43 اکسیژن و P101 & P102 در هواکش). از 128 مورد شناسایی و تایید در کارناتاکا تا کنون هفت مورد حمل و نقل مسافران از کرالا که فرود در فرودگاه های ما و تحت درمان در کارناتاکا.

منطقه عاقلانه داده است که به شرح زیر است: بنگلور – 51 تعداد موارد تایید شده (درمان یا ترشحات 9 مورد) فعال موارد 41 و یک مرگ میسور – 21 موارد Dakshina کانادا – 9 موارد Uttara کانادا – 8 موارد Chikkaballapura – 7 موارد Kalaburgi – 5 موارد (مرخص 2 فعال موارد 2 و 1 مرگ) Ballari 4 مورد Davangere – 3 مورد Udupi 3 موارد Dharwad – یک مورد Kodagu 1 مورد Tumukuru 1 مورد (1 مرگ) و بیدر – 10 مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im