کارناتاکا می رسد به جامعه مسلمان برای حمایت شامل coronavirus شیوع

کارناتاکا می رسد به جامعه مسلمان برای حمایت شامل شیوع کروناویروس

کارناتاکا دولت رسیده است به رهبران مسلمان برای جلب حمایت آنها در مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس. روز جمعه چهار مورد جدید تایید شده است در دولت با در نظر گرفتن تعداد کل موارد برای 128 که شامل سه کشته و 11 نفر مرخص شد.

وزیر BS Yediyurappa گفت: “من در ملاقات با رهبران مسلمان و قانونگذاران به دنبال همکاری خود را در حاوی Coronavirus در دولت است. آنها پاسخ مثبت و مطمئن برای گسترش همکاری کامل در این تلاش.”

او در ادامه گفت: “رهبران مسلمان توافق کرده اند که به جزئیات از افرادی که بازدید تبلیغ مرکز در Nizamuddin و همچنین به آنها را متقاعد به انجام آزمایشات برای Covid-19 و سختگیرانه قرنطینه برای مدت مقرر.”

دولت توضیح داد: به رهبران متبوع برای آزمون. مقامات نیز در جریان این رهبران که آنها را به انجام ملاقات با رهبران مذهبی در سطح محلی و ایجاد آگاهی در مورد آن است.

وزیر همچنین درخواست و توصیه اعضای جامعه به نماز در خانه و همچنین به ماندن در خانه برای حفظ فاصله اجتماعی در اذان.

همه رهبران به اتفاق آرا توافق کردند که پیشگیری تنها راه برای مهار Coronavirus. آنها همچنین توافق کردند که به درخواست تجدید نظر و متقاعد کردن مردم از جامعه به همکاری با سلامت کارگران است. Yediyurappa گفت: “من درخواست تجدید نظر به مردم از دولت به گوش نمی, به هر شایعات. اجازه دهید همه ما به شدت به دنبال اقدامات پیشگیرانه و برنده شدن در این نبرد بیش از Coronavirus.”

مشروب کشف و ضبط

با توجه به اضافی کمیسر پلیس Hemant Nimbalkar “دولت خانه وزیر BS Bommai در زمان سهام مستند با افسران پلیس شهر بنگالور به عنوان ما رسیدن به نیمه راه.

او با قدردانی از کار پلیس تا این زمان و هدایت برای آمادگی برای روزهای آینده. او پرسید: پلیس به استرس مدیران برای افرادی که در حال حاضر در پریشانی ناشی از کوروناویروس بحران است.”

پلیس همچنین نشان داد که در حالی که در طول کامل مستند مراکز میخانه شراب مغازه ها بسته بودند اما برخی سعی کردم به طور غیر قانونی به فروش مشروب و با قیمت های بسیار بالا. دو متهم دستگیر شدند و 100 بطری را تصرف کردند.

مهار اقدامات

در کارناتاکا خانواده و سلامت وزارت رفاه در آن جمعه بولتن گفت: دولت تقویت شده است همه نظارت و مهار اقدامات در برابر ممکن است گسترش بیماری.

از 114 موارد 111 Covid-19 مثبت بیماران (از جمله یک زن باردار) در انزوا تعیین شده در بیمارستان ها پایدار هستند و سه در ICU. از 128 مورد شناسایی و تایید در کارناتاکا تا کنون هفت مورد حمل و نقل مسافران از کرالا و در حال درمان در کارناتاکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im