در کارناتاکا دولت است و دولت برای اولین بار در کشور به قرار دادن با هم یک طرح اقدام برای احیای اقتصاد وضعیتی وخیم تحت ناراحتی شدید ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان بخشی از احیای طرح دولت در حال برنامه ریزی برای حراج 1,200 گوشه سایت و همچنین انتظار برای مرکز دستورالعمل برای بلند مستند به باز کردن مغازه مشروب است که انتظار می رود را در قابل توجهی درآمد.

وزیر BS Yediyurappa گفت newspersons روز دوشنبه پس از دیدار از بخش های مختلف مقامات همراه با کابینه و همکاران دولت با فروش گوشه سایت های دروغ بیکار در اختیار داشتن با بنگالور توسعه اقتدار در بنگلور به جمع آوری در اطراف ₹15,000 کرور. Covid-19 بحران انداخته است دولت ما به مشکل مالی و نیاز است که برای پیدا کردن یک راه حل برای غلبه بر بحران مالی کنونی.”

او گفت: پیشنهادات مختلفی مطرح شد در این جلسه و برخی از آنها اجرا خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله.

دولت نیز تصمیم به اصلاح قانون حاکم اجازه اجازه می دهد تا خصوصی و تعاونی مسکن جوامع را به خود اختصاص سایت برای اعضای آن به عنوان صدها نفر از جوامع در حال انتظار برای تصویب از سوی دولت به تخصیص این سایت. او همچنین گفت: این تصمیم گرفته شده است برای سرعت بخشیدن به دفع از موارد مربوط به regularisation از ساخت و ساز غیر مجاز که در انتظار قبل از دادگاه عالی و دادگاه عالی. “اگر دادگاه fasttrack قطعنامه از موارد هزاران نفر از مردم که خود را در خانه های غیر مجاز خواهد بود برطرف شده است. این به نوبه خود نیز کمک به دولت در بسیج منابع برای صندوق گرسنگی توسعه کار می کند.”

او گفت: دولت تحت فشار زیادی برای باز کردن مغازه مشروب از 15 آوریل به عنوان ممنوعیت فروش مشروبات الکلی منجر به از دست دادن حدود ₹1,800 کرور مالیات غیر مستقیم درآمد از مستند اعلام شد.

در این جلسه تصمیم بر آن شد برای استفاده از ₹از 1000 کرور روپیه در دسترس راجیو گاندی بهداشت دانشگاه برای ارتقاء کالج پزشکی بیمارستان Yediyurappa گفت.

دولت در حال انتظار برای مرکز دستورالعمل ها است که انتظار می رود به زودی اعلام می شود در پایان در 21 روز مستند به باز کردن بیشتر بخش که تحت استرس هستند.

رئیس وزیر نیز به کارخانه قند صاحبان روشن در انتظار پرداخت به لحن ₹2,834 کرور به کشاورزان در 11 منطقه. Yediyurappa گفت که دولت منتشر کرده است ₹45 کرور غرامت به از دست رفتن محصول برنج در رایچور و شاپور در منطقه با توجه به طوفان یا رگبار تگرگ بر اساس گزارش های ارائه شده توسط معاون کمیسیون. دولت همچنین تصمیم گرفت برای توزیع شیر رایگان به زاغه نشينان برای بیشتر از یک هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت