Karnataka: بیمارستان های خصوصی دستور اجباری گزارش همه شدید حاد تنفسی بیماری موارد

کارناتاکا Commissionerate برای بهداشت و خانواده, خدمات رفاهی در تلاش برای مهار Coronavirus موارد دستور داده تا تمام بیمارستان های خصوصی به mandatorily گزارش همه شدید تنفسی حاد بیماری (ساری) موارد بستری در زیر آنها را به منطقه نظارت افسر.

این Commissionerate نیز با توجه به توصیه هایی برای empiric استفاده از هيدروکسی کلروکين قرص برای پیشگیری از SARS-CoV-2 و دستور داده تا تمام معاون کمیسیون به اطمینان حاصل شود که سلامت کارگران با ارائه Hydoxy کلروکين قرص.

“همه موارد شديد و حاد بیماری تنفسی (ساری) باید مراجعه کننده به سطح منطقه بیمارستان و یا کالج پزشکی با ICU مرکز مدیریت بالینی. نمونه ممکن است گرفته شده برای COVID-19 تست طبق تجدید نظر نمونه مجموعه پروتکل گفت:” Commissionerate در آن مشاوره.

در همین حال وزارت امور خارجه گزارش 10 جدید مثبت Coronavirus یا Covid-19 موارد مصرف این رقم به 98 که این شامل سه کشته و شش ترشحات.

این کارناتاکا و سلامت خانواده وزارت رفاه اواسط روز بولتن گفت: 10 مورد جدید گزارش شده از شهرستانها از Ballari, چیککبللپور, بنگلور, Mysuru, Dakshina کانادا و Uttara کانادا.

همانطور که در بخش اطلاعات زیر جزئیات جدید تایید موارد:

بیمار 89: 52-سال-مرد ساکن هوسپت در بلاری منطقه. بیمار جدا شده در تعیین بیمارستان در بلاری. او گفت: به سفر به بنگلور در مارس 16 و یک بررسی دقیق در جریان است.

بیمار 90: 48-سال-پیر زن ساکن هوسپت. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بلاری. او گفت: به سفر به بنگلور در مارس 16 و جزئیات تحقیقات در جریان است.

بیمار 91: 26-ساله زن ساکن هوسپت. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بلاری. او تا به حال سفر بنگالور در مارس 16 و یک بررسی دقیق در جریان است.

بیمار 92: 40-year-old male مقیم بنگلور (یک تماس از بیمار 59). او شده است جدا شده است تعیین شده در بیمارستان بنگلور.

بیمار 93: 19-year-old male مقیم بنگلور. او در سفر به نیویورک, ایالات متحده آمریکا و بازگشت به هند در مارس 22. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بنگلور.

بیمار 94: 40-year-old female ساکن Gowribidanur Taluk, چیککبللپور. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در چیککبللپور.

بیمار 95: 35-سال-پیر-مرد ساکن Mysuru (یک تماس از بیمار 52). او جدا شده است در تعیین بیمارستان در Mysuru.

بیمار 96: 41-سال-مرد ساکن Mysuru (یک تماس از بیمار 52). مورد جدا شده در تعیین بیمارستان در Mysuru.

بیمار 97: 34-سال-مرد ساکن Dakshina کانادا. او به هند بازگشت از دبی در مارس 18. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در Dakshina کانادا.

بیمار 98: 26-سال-مرد ساکن Batkal – Uttara کانادا. او به هند بازگشت از دبی در 20 مارس. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در Uttara کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de