در کارناتاکا دولت برنامه ای برای راه اندازی سه ultra mega انرژی های تجدید پذیر, پارک, هر 2500 مگاوات ظرفیت در کپپل, بیدر و گدگ.

پرداختن مفصل جلسه کارناتاکا مقننه در دوشنبه فرماندار Vajubhai Vala گفت: دولت همچنان به رهبری در انرژی های تجدید پذیر در فضا. دولت اول فوق العاده مگا پروژه های خورشیدی در Pavagada شده است به طور کامل راه اندازی شده است.

“دولت در نظر دارد برای تدوین یک سیاست برای ترویج مستقل و متصل به شبکه خورشیدی پمپ های کشاورزی” گفت: Vala.

توسعه شهری فرماندار گفت: “این یکی از اولویت های دولت من. Mukhya Mantri نوا Nagarothana Yojane تایید شده با مبلغ سرمایه گذاری ₹8,344 کرور و آثار هزینه بیش از ₹2,500 کرور در حال پیشرفت است.”

“این Cauvery تامین آب طرح مرحله-V است که در حال اجرا در یک سرعت سریع با کمک های مالی از JICA. اضافی 775 MLD آب در دسترس خواهد بود برای عرضه به بنگلور شهر پس از راه اندازی این پروژه,” او گفت:.

امداد رسانی به سیل

در طول ماه اوت-اکتبر 2019 دولت دچار آسیب گسترده به املاک عمومی و خصوصی و جایگاه محصولات زراعی در اراضی کشاورزی به دلیل باران های سنگین و سیل.

کمک های مالی تحریم برای خانه آسیب است که بالاترین در کشور است. دولت تا کنون منتشر شده کمک های مالی از ₹827 کرور برای بیش از 1.24 لاخ خانه های آسیب دیده.

دولت نیز منتشر شد ₹6,200 هر به خانواده های آسیب دیده در علاوه بر این به ₹3,800 از SDRF/NDRF به عنوان جبران خسارت برای از دست دادن از لباس و ظروف و کالاهای خانگی. ₹207 کرور منتشر شده به 2.07 لاخ خانواده گفت: فرماندار.

برای محصول از دست دادن دولت پرداخت می شود افزایش در قرار دادن یارانه از ₹10,000 در هر هکتار بیش از و بالاتر از SDRF/NDRF هنجارها با توجه به ارائه مالی قابل توجهی کمک و یاری به کشاورزان آسیب دیده. تا کنون دولت به پرداخت ورودی یارانه ₹1,126 کرور به طور مستقیم به حساب های بانکی از حدود 6.38 لاخ کشاورزان است.

دولت منتشر کرده است ₹2,104 کرور نسبت به بازسازی زیرساخت های حیاتی تعمیر و بازسازی آسیب دیده جزئی آبیاری مخازن جاده ها و پل های تامین آب آشامیدنی این نسخهها کار میکند ، این آثار در مراحل مختلف پیشرفت فرماندار گفت.

پلیس

موثر پلیس گفت: دولت تصویب کرده رزرو برای زنان در 25 درصد از پست ها در اداره پلیس.

یک واحد ضد تروریستی راه اندازی شده است به طور انحصاری برای بنگالور و واکنش در شرايط اضطراری سیستم پشتیبانی (ERSS) نورد با کمک این مرکز به ارائه کمک به شهروندان در مواقع اضطراری.

“هشت جدید cyber crime اقتصادی و مواد مخدر (CEN) ایستگاه های پلیس تاسیس شده اند در بنگلور به صورت مناسب بررسی افزایش تعداد سایبر اقتصادی و مواد مخدر و جرائم.”

به عنوان سهم خوب شبکه جاده به کلی توسعه دولت بسیار زیاد است دولت به جای تصویب به اجرای SHDP فاز 4. “این است که برنامه ریزی برای بهبود 10,000 کیلومتر بزرگراه در سه سال از آن بهبود 3,692 متر گرفته شده است تا در مرحله اول گفت: Vala.

حیدرآباد-Karnataka

این حیدرآباد-کارناتاکا منطقه توسعه مدیره تغییر کرده است به عنوان Kalyana کارناتاکا منطقه توسعه مدیره در هماهنگی با خواسته های مردم منطقه است.

فرماندار گفت: “در طول 2019-20 یک تخصیص ₹1,500 کرور ارائه شده به Kalyana-کارناتاکا منطقه توسعه مدیره. یک هزینه ₹936 کرور روپیه بوده است متحمل شده تا پایان دسامبر 2019.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی