به عنوان جهان پرانتز تا برای بازی های المپیک توکیو 2020 هند ممکن است فقط به کشف آن نیستیم. کارناتاکا ساکن Srinivasa Gowda تحت پوشش فاصله 100 متر در 9.55 ثانیه طول ‘Kambala’ سالانه بوفالو مسابقه برگزار شد در کارناتاکا. تصویری از Gowda در حال اجرا در کنار یک جفت از گاومیش در یک میدان پر از گل و لای و آب رفته ویروسی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

روستاییان ادعا کرد که Gowda زمان کمتر بود که از اوسین بولت که دارای رکورد جهانی در 100 متر مسابقه در 9.58 ثانیه چشم انداز هند گزارش شده است.

Twitteratis ریخت و واکنش های خود را در سایت میکرو وبلاگ نویسی تحت #Kambala.

یک کاربر توئیتر خود نوشت: “وای! #SrinivasaGowda زد 100 متر در 9.55 ثانیه در #Kambala (بوفالو نژاد)!! که سریع تر از اوسین بولت (9.58 ثانیه). از جمله استعداد در کشور ما و نگاه در آن بدن. مطمئنا از همه سخت کار می کنند هر روز. بسیار الهام بخش است.”

کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Anand Mahindra نیز قدردانی Gowda و در توئیتر خود نوشت: “فقط یک نگاه در بدن خود را و شما می دانید این مرد قادر است از شاهکارهای ورزشی فوق العاده ای. در حال حاضر هم @KirenRijiju او را فراهم می کند آموزش به عنوان یک قهرمان دو سرعت 100 متر و یا ما Kambala برای تبدیل شدن به یک رویداد المپیک. در هر صورت ما می خواهیم یک مدال طلا برای Srinivasa!”

مردم از دولت خواست به قطار Gowda به نمایندگی از هند در بین المللی دو و میدانی.

یکی از کاربران نوشت: آقای Srinivasa Gowda از Moodabidre کارناتاکا زد 100m در 9.55 ثانیه در یک #Kambala او سریع تر از @usainbolt که در زمان 9.58 ثانیه برای ایجاد یک رکورد جهانی است. او به حمایت شما نیاز دارد ..او می تواند خوب ورزشی نماینده ای از هند است.”

Kambala سالانه بوفالو مسابقه برگزار شد در کارناتاکا. به طور سنتی آن است که اسپانسر شده از طرف محلی Tuluva صاحبخانه و خانواده ها در مناطق ساحلی Dakshina کانادا و Udupi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im