کارناتاکا مقننه برای دیدار دوباره از مارس 2 برای بودجه جلسه

پس از زنگ تفریح در کارناتاکا مقننه دوباره دیدار خواهد کرد از دوشنبه برای بودجه, جلسه با دولت در بودجه ارائه شده توسط وزیر BS Yediyurappa در 5 مارس.

مجلس به تازگی ملاقات برای اولین جلسه سال از 17 فوریه تا 20 دیدم که فرماندار Vajubhai Vala پرداختن به نشسته مشترک مجلس و شورای قانونگذاری. جلسه برنامه ریزی برای رفتن تا 31 مارس ممکن است طوفانی با مخالفت کنگره و JD(ص) به احتمال زیاد به گوشه BJP دولت در یک میزبان از مسائل.

مخالف است شبیه به چنگک جمع کردن مسائل از جمله دیدگاه توسط حزب حاکم MLA Basanagouda Patil Yatnal در برابر صد ساله آزادی جنگنده HS Doreswamy و همچنین در اتهام انحراف از 25.000 تومان کرور روپیه می باشد برای وام چشم پوشی.

جلسه را ببینید دولت در پاسخ به بحث در استانداری به آدرس نشسته مشترک دولت و قوه مقننه در فوریه 17.

قطعنامه حمایت از کا?

در مارس 3 و 4 ویژه بحث و گفتگو در قانون اساسی است به احتمال زیاد به جای به مناسبت 70 سال پس از تصویب قانون اساسی به ابتکار مجمع سخنران Vishweshwar Hegde Kageri.

بسیار قرار می گیرد منابع گفت: BJP است به احتمال زیاد به فشار به صورت یک قطعنامه در حمایت از تابعیت متمم قانون (کا) در پایان این بحث در قانون اساسی است. این انتظار می رود که به صورت سفت مقاومت از احزاب مخالف.

وزیر BS Yediyurappa که همچنین دارای سرمایه گذاری نمونه کارها را اول ارائه بودجه از BJP دولت پس از به قدرت رسیدن در سال گذشته در 5 مارس. این خواهد بود که پنجم بودجه ارائه شده توسط 78 سال Lingayat قدرتمند.

مخالفان به ویژه کنگره است که نامیده دولت به عنوان اثر و نام Yediyurappa “ضعیف” است که انتظار می رود در ادامه به گوشه ای از آن در دولت منابع مالی و “شکست” در کارناتاکا را به اشتراک گذاری مرکزی وجوه در زمان با وجود BJP بودن در قدرت در مرکز است.

آنها به احتمال زیاد به برجسته گزارش در مورد برش در مرکزی بودجه را به دولت و اتهام کمبود در مالیات انتقال به کارناتاکا در طول 15 کمیسیون امور مالی.

چند کلید صورتحساب احتمال دارد مطرح شود و در نظر گرفته برای در نظر گرفتن طول جلسه. دولت در حال حاضر مطرح صورتحساب مانند – کارناتاکا شهرداری شرکت (اصلاحیه) لایحه و قانون ملی مدرسه هند (اصلاحیه) لایحه به دنبال ذخیره 25 درصد از کرسی ها در قانون برتر مدرسه برای دانش آموزان محلی که باید مورد بررسی در دولت برای ده سال است.

بسیاری از مسائل

این جلسه به احتمال زیاد شاهد کنگره خواستار لغو مجمع عضویت Yatnal برای نظرات خود را در برابر Doreswamy تماس او را “جعلی جنگنده آزادی” و “پاکستان agent.”

کنگره رهبران و MLAs در تاریخ 26 فوریه تا به حال اعتراض در مقابل مجسمه گاندی در Vidhana Soudha صندلی دبیرخانه در اینجا که در طی آن رهبر مخالفان Siddaramaiah بود و حتی اعلام کرد و آنها را اجازه نمی دهد خانه را به تابع.

در بخشی Yatnal است مبارز و روشن ساخته است وجود دارد هیچ سوالی از او برداشت اظهارات خود را در برابر Doreswamy. چند BJP قانونگذاران بیش از حد در دفاع از ویجیپورا شهرستان MLA سوال کنگره و آزادی جنگنده های خود را برای اتهام نظرات خود را در برابر نخست وزیر نارندرا و Veer Savarkar.

این JD(ع) تصمیم گرفته است به منظور بالا بردن مزرعه وام معافیت موضوع با رئیس سابق وزیر H D Kumaraswamy به تازگی متهم BJP دولت از انحراف 25.000 تومان کرور روپیه می باشد برای این منظور است. او اتهام دولت کاهش یافته است که نام بیش از یک لاخ کشاورزان از وام چشم پوشی طرح با استناد به سند مسائل نامیده می شوند و این حرکت به عنوان چیزی جز “خیانت” به ryots.

با این حال وزیر نامیده می شوند و چنین اتهاماتی را بی اساس و روشن ساخته است که همه کشاورزان که اسناد و مدارک ارائه شده بهره مند خواهد بود.

آناند سینگ انتصاب به عنوان جنگل وزیر با وجود چندین مورد انتظار در برابر او از جمله تحت کارناتاکا جنگل عمل می کنند نیز به احتمال زیاد raked توسط مخالفان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im