کارناتاکا HC به شنیدن فرانکلین تمپلتون مورد در جولای 15

در کارناتاکا دادگاه عالی کارگردانی کرده است همه احزاب است که باید مطرح اعتراض به سیم پیچ تا شش بدهی طرح های فرانکلین تمپلتون به فایل های خود را rejoinder ژوئیه 29.

جلسه بعدی قرار است در ژوئیه 15.

به عنوان کارگردان دیوان عالی کشور فرانکلین تمپلتون به حال ثبت دادخواست به طور ناگهانی پیچ در پیچ تا شش بدهی های خود را از طرح های قبل از کارناتاکا دادگاه عالی و در آن در نظر گرفته شد برای در نظر گرفتن در جولای 8.

E-voting و unitholders دیدار همچنان به حالت تعلیق باقی می ماند تا کارگردانی شده توسط دادگاه. فعال کسب درآمد از دارایی های این طرح و توزیع درآمد حاصل از سرمایه گذاری به unitholders ممکن خواهد بود تنها پس از موفق e-voting گفت: Sanjay Sapre رئیس جمهور فرانکلین تمپلتون مدیریت دارایی (هند) در یادداشتی به سرمایه گذاران است.

در نگرانی های مطرح شده توسط رها در منو در برخی از صندوق های پس از ماه ژوئن پایان Sapre گفت که با توجه به تاریخ سررسید تنظیم مجدد برای اوراق بهادار از Edelweiss روستایی و شرکت های بزرگ خدمات.

مستقل ارزیابی سازمان ها به طور معمول ارزش این تنظیم مجدد نرخ بهره اوراق بهادار با توجه به بعد نرخ بهره تنظیم مجدد تاریخ به عنوان تاریخ سررسید. تاثیر بر NAV است با توجه به ارزیابی های ارائه شده توسط ارزیابی سازمان ها با توجه به تنظیم مجدد از تاریخ سررسید به بعد نرخ تنظیم مجدد تاریخ (30 ژوئن 2022). فرانکلین تمپلتون است به طور مداوم نظارت بر تحولات در این زمینه و تعامل با صادر کننده برای بازپرداخت اولیه ،

شش طرح تحت پیچ در پیچ تا همچنان به دریافت جریان های نقدی. بین ماه های ژوئن 16 و 30 شش طرح را دریافت اضافی ₹1,311 کرور از سررسید از قبل پرداخت و کوپن پرداخت. این طول می کشد کل

مبلغ دریافت شده از آوریل 24 به ₹3,275 کرور. و این مبلغ دریافت شده است بدون توانایی به طور موثر کسب درآمد از دارایی های او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de