کارناتاکا دولت برای تنظیم عرضه Remdesivir به بیمارستان های خصوصی برای بررسی, سیاه, بازاریابی و احتکار. در حال حاضر Remdesivir که در حال حاضر در دسترس در بيمارستان های دولتی از این پس عرضه خواهد شد به بیمارستان های خصوصی از طریق دولت تامین و زنجیره ای.

تصمیم گیری برای این اثر در نظر گرفته شد Covid-19 نیروی کار جلسه کمیته. این کمیته تشکیل می شود به نظارت و توصیه به خرید تجهیزات و دارو برای Covid درمان است. این کمیته خواهد بود به رهبری سندرم ITBT بخش.

تایید برای خرید تجهیزات و upgradation از امکانات موجود در بيمارستان های دولتی در هزینه ₹500 کرور. این کمیته همچنین تصمیم به افزایش حقوق پزشکان و پرستاران. این افزایش قابل استفاده برای شش ماه آینده.

وظیفه نیروی جلسه که ناقص بود روز دوشنبه به این نتیجه رسیدند امروز با حضور همه مسئول وزیران همراه با آموزش پزشکی وزیر Dr K Sudhakar.

دیگر تصمیم گیری

از دیگر تصمیمات مهم گرفته شده توسط نیروی کار جلسه کمیته عبارتند از:

* چهار لاخ آنتی ژن تست کیت و پنج لاخ سواب کیت های آزمایش برای خریداری شود به سطح شیب دار تا تست.

* تصویب اضافی داروهای درمان Covid -19 بیماران.

* دولت رفع رای برای Covid آزمون در دولت و خصوصی labs – ₹2,000 برای دولت مراجعه و ₹از 3000 به صورت خود گزارش دهی موارد است.

* سختگیرانه عمل آغاز خواهد شد از برابر بیمارستان های خصوصی که شارژ بیش از این دولت نرخ ثابت برای Covid تست.

* بیمارستان های خصوصی هستند به ذخیره 50 درصد تخت های دولت برای Covid درمان است. باقی مانده 50 درصد می تواند مورد استفاده توسط بیمارستان های خصوصی برای Covid و غیر Covid درمان است.

* بیمارستان های خصوصی برای ارائه درمان تحت Ayushman بهارات طرح (ABARK) برای Covid بیماران. آن موارد که در آن درمان را پوشش نمی دهد تحت این طرح را می توان به هر کاربر اتهامات عنوان شده علیه.

* 2,59,263 N-95 ماسک و PPE کیت تهیه شده برای ایمنی بهداشت و درمان کارگران است.

* اکسیژن خط لوله متصل خواهد شد به 4,736 تخت در 17 دولت کالج پزشکی. این را قادر خواهد ساخت بالا جریان اکسیژن برای این تخت و مفید برای استفاده در آینده نیز هست.

* 16 RTPCR و 15 خودکار استخراج RNA واحد ایجاد خواهد شد به سطح شیب دار تا تست. این کمک خواهد کرد که برای رسیدن به این هدف از 50,000 آزمون در روز است.

* Ayush پزشکان به ₹48,000 ماهانه پرداخت MBBS پزشکان به ₹80,000 و پرستاران برای دریافت ₹30,000 به عنوان یک حقوق ماهانه برای شش ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de