کارناتاکا دولت مجموعه کانال یوتیوب برای آموزش ریشه چمن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در Covid-19 درمان

کارناتاکا است مورد استفاده دسترس از یوتیوب برای ایجاد Covid-19 آگاهی در میان کارکنان بهداشتی درمانی در کشور با راه اندازی Jagruti کارناتاکا.

این طرح به منظور افزایش آگاهی ایجاد شده است و مطمئن شوید که درست پروتکل رعایت در درمان Covid-19 مثبت بيماران است.

کانال ویژگی های ویدئوها برای ظرفیت سازی در پیشگیری و مراقبت و حمایت و اشاعه اطلاعات. این کانال در حال حاضر 10 فیلم در هر دو زبان انگلیسی و کانادا و بیشتر فیلم آپلود می شود در روزهای آینده.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده امید به قطار حداقل 100 نیروی کار تیم ها از جمله پزشکی حرفه ای دست زدن به تماس اولیه و حدود 1,300 تیم ثانویه در دست زدن به تماس در بنگلور از طریق این کانال.

Pankaj Kumar Pandey, کمیسر, وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: “در این زمان بحران آن است که عملا غیر ممکن است برای ارسال تیم به ردیف دوم و ردیف سوم شهرستانها و فراتر از آن به آموزش و مربی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نحوه مقابله با Covid-19 و گسترش این بیماری است. بنابراین ما راه اندازی این کانال به عنوان آن است که موثر و فوری راه رسیدن به گرم panchayat سطح. ما برنامه ریزی برای استفاده از این کانال برای رسیدن به پایه سطح از طریق چندین روستا در سطح کار تیم است. ما تقریبا یک و نیم لاخ پیروان در کانال از امروز از جمله پزشکان و پرستاران آشا کارگران و گرم panchayat اعضای. ما به اشتراک گذاری اطلاعات در شبکه های اجتماعی از فاصله روش به دنبال در طول قرنطینه و تماس با ردیابی هنجارهای. کارآموزان همچنین می توانید نمایش داده شد خود را پاسخ داده شده توسط کارشناسان از طریق این کانال. برای این کار ما انجام منظم زندگی می کنند تعاملی جلسات آموزشی برای گرم Panchayat نیروی کار عضو در سراسر دولت است.”

محتوای این کانال شده است ابداع شده توسط دو پزشک —PC جعفر همراه با Aniruddha Shravan. جلسات شامل مدیریت بحران استراتژی های پیشگیری – شیوه های ایمن در جامعه, نظارت, افسانه ها و حقایق انگ و تبعیض و امنیت شخصی در میان دیگران.

کارشناس منابع پرسنل شامل Manoj Ranjan, کمیسر, KSDMA, Prabhudev B Gowda, SNO(ASHA), Nishith پزشکی مشاور – TB, که,,,,, Dr Ravikumar منطقه ای, مدیر MoHFW, Lokesh, SRTL, NPSP, که, Manoj, C4D, مشاور یونیسف و محمد Shariff, DD (NVDCP).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de