پس از دادن کافی هشدار به موسسات پزشکی و بیمارستان ها در بنگلور کارناتاکا دولت با تشکیل یک تیم از IAS/IPS افسران را به موسسات پایبند به رزرو تخت بیمارستان.

در کارناتاکا دولت سفارش امضا شده توسط دولت دبیر کل TM Vijaya Bhaskar صادر شد در روز یکشنبه. منظور گفت: با توجه به افزایش Covid-19 موارد در دولت آن را کارگردانی کرده است خصوصی و موسسات پزشکی به ذخیره 50 درصد از تخت برای Covid-19 بیماران برای نرخ مندرج توسط دولت.

در تمام 31 خصوصی موسسات پزشکی به وجود آمده تحت نظارت IAS/IPS افسران در بنگلور. افسران ارشد به کمک یک افسر هر یک از BWSSB و Bescom و یکی Arogya میترا از Suvarna Arogya Suraksha اعتماد (SAST).

“این انجام شده است به عنوان آن آمده است به دانش از دولت که برخی از موسسات پزشکی خصوصی در حال انکار ورود به چنین مراجعه و خود گزارش دهی علامت بیمارانی که تحت پریشانی در برخی از بهانه و یا دیگر” دبیر کل را گفت.

آن را بیشتر گفت: “این در شده اجرا در ورزش قدرت اعطا زیر بخش 24(f) از مدیریت بحران, قانون سال 2005 در ظرفیت رئیس دولت کمیته اجرایی (SEC) بدینوسیله هدایت افراد مسئول از بیمارستان های خصوصی به منابع موجود از تخت بیمارستان به منظور اعتراف Covid-19 بیماران مراجعه کننده توسط BBMP مجاز افراد.”

از افسران ارشد قدرت هستند به طور موثر پیاده سازی پذیرش Covid-19 بیماران مراجعه کننده توسط کمیساریای BBMP و یا هر گونه دیگر از افسران توانمند توسط کمیسر BBMP هستند را تکذیب کرد, تخت محفوظ تحت دولت سهمیه بندی.

همه پذیرش و ترشحات از Covid بیماران در بیمارستان ها انجام می شود از طریق تخت بیمارستان مدیریت پورتال ارائه شده توسط BBMP و SAST برای هر دو Covid-19 بيمار داوری تحت دولت سهمیه بندی و یا تخت و یا خصوصی تخت و اداره های خصوصی و موسسات پزشکی است.

پیشگیری از عفونت

در پی افزایش تعداد مرکز درمانی کارکنان پیمانکاری Covid-19 دولت معرفی یک عفونت پیشگیری و کنترل (IPC) نظارت بر ابزار طراحی شده برای کمک به تسهیلات کارکنان به ارزیابی IPC اقدامات صورت گرفته در بیمارستان ها و ایجاد تغییرات مورد نظر خود را به ایمنی پروتکل.

Pankaj Kumar Pandey, کمیسر بهداشت و رفاه خانواده و دکتر Omprakash Patil R مدیر بهداشت و رفاه خانواده خطاب به شرکت کنندگان گفت: آن را حیاتی است که همه DCHs و DCHCs دنبال پروتکل های ایمنی برای اطمینان حاصل شود که امکانات کارکنان امن نگهداری می شوند.

دو ساعت آموزش با حضور معاون دولت مدیران نظارت DCHs و DCHCs District افسران بهداشت منطقه جراحان منطقه نظارت افسران منطقه رفاه خانواده افسران و مشاوران منطقه برای تضمین کیفیت (DCQA) از تمام مناطق. یک پزشک anaesthetist, میکروبیولوژیست (IPC گره افسر) پرستاری سرپرست و بیمارستان منطقه مدیریت کیفیت از هر یک از بیمارستان های منطقه حاضر بود. نظارت پزشکی افسران که-NPSP نیز پیوست آموزش.

این آموزش شامل جلسات انجام شده توسط کارکنان که از هند در IPC شیوه در بیمارستان تنظیمات استفاده منطقی از PPE محیط ضد عفونی و پزشکی مدیریت زباله و گرایش در IPC نظارت چک لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de