کارناتاکا برطرف محدودیت اجازه می دهد تا بین دولت درون دولت جنبش

در کارناتاکا دولت در روز یکشنبه لغو محدودیت های اعمال شده در درون دولت و درون دولت حرکت مردم و کالا به عنوان آن را گذاشته و نقشه راه برای کاهش مستند در یک روش مرحله به مرحله در خارج از مهار مناطق.

در همراهی با دستورات وزارت خانه امور (MHA), رئیس, منشی, TM Vijay Bhaskar صدور یک فرمان که بلافاصله به اجرا در آمده و “خواهد بود و در زور تا 30 ژوئن 2020.”

“باید وجود داشته باشد بدون محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها. هیچ جداگانه مجوز/تصویب/e-مجوز مورد نیاز خواهد بود برای چنین حرکات” منظور بخوانید.

لغو محدودیت در درون دولت و درون دولت حرکت افراد و کالاها به منظور گفت: بر بهداشت عمومی و ارزیابی از شيوع Covid-19 در کشورهای مختلف جداگانه سفارشات صادر خواهد شد توسط خانواده و سلامت وزارت رفاه در دولت درون جنبش مردم به کارناتاکا.

به دستور دولت همچنین گفت: در مرحله اول اماکن مذهبی و عبادتگاه های عمومی, هتل ها, رستوران ها و دیگر خدمات هتل و مراکز خرید را مجاز به تابع از ژوئن 8.

بازگشایی موسسات آموزشی

در حالی که در مرحله دوم, تصمیم گیری برای باز کردن مدارس, آموزشی, آموزش مربیگری موسسات گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه پس از مشاوره با ذینفعان.

“دولت خواهد شد و رایزنی در سطح موسسه با پدر و مادر و سایر ذینفعان. بر اساس بازخورد تصمیم گیری در بازگشایی این نهاد گرفته خواهد شد در ماه ژوئیه سال 2020” منظور بخوانید.

دولت را به یک تماس در از سرگیری سفر هوایی از مسافران, مترو, راه آهن, سینما, سالن, سالن ها و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه بر اساس ارزیابی از وضعیت.

آن گفت: تصمیم به راه اندازی مجدد اجتماعی, سیاسی, ورزشی, سرگرمی, علمی, فرهنگی, مذهبی و توابع و بزرگ دیگر جماعت خواهد بود بعد از آن گرفته.

شب حکومت نظامی آرام

شب ساعت منع رفت و آمد بوده اند آرامش بیشتر است. به جای 7 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر, شب مقررات منع رفت و آمد موثر خواهد بود از ساعت 9 شب تا 5 صبح در سراسر کشور به جز فعالیت های ضروری.

در مهار مناطق مستند باید همچنان به قوت خود باقی می ماند تا تاریخ 30 ژوئن به منظور گفت و اضافه کرد که تنها فعالیت های ضروری خواهد بود و مجاز وجود دارد. منطقه و مقامات شهرداری باید برای شناسایی مناطق بافر خارج مهار مناطق.

دولت به دادگاه تجدید نظر به کسانی که بالای 65 سال سن افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کودکان زیر سن 10 سال به ماندن در خانه به جز ضروری و مقاصد بهداشت و درمان.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im