کارناتاکا برطرف بین دولت سفر محدودیت

خود-ثبت نام در Seva Sindhu پورتال اجباری برای تمام مسافران

کارناتاکا کاسته است محدودیت های مسافرتی برای inter-state مسافران به صورت مرحله به مرحله re-opening (Unclock 1).

کمیساریای برای وزارت بهداشت و رفاه خانواده در دستور صادر شده در روز یکشنبه گفت: برای بین دولت مسافران خود-ثبت نام در Seva Sindhu پورتال اجباری برای همه مسافران قبل از ورود به کارناتاکا.

سلامت غربالگری تمام تماسهای ورودی افراد در نقطه ورود است که باید در مرز بررسی پست ها و فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و اتوبوس می ایستد.

دست مشت زدن, صفحه اصلی, قرنطینه به مدت 14 روز دوره نیز باید.

مسافران از ماهاراشترا

برای بدون علامت مسافران در هنگام ورود از ماهاراشترا هفت روز از نهادی قرنطینه پس از هفت روز به خانه قرنطینه باید انجام شود.

که برای ایجاد یک کسب و کار مسافر از ماهاراشترا او/او باید نشان دهد تایید بازگشت پرواز/بلیط قطار که نباید بیش از هفت روز بعد از تاریخ ورود.

مسافران از طریق جاده باید با ارائه آدرس اثبات فرد در کارناتاکا او در نظر دارد برای دیدار با.

یک فرد با Covid منفی گواهینامه است که بیش از دو روز است که معاف از قرنطینه.

از کشورهای دیگر

برای کسب و کار و بازدید کنندگان از کشورهای دیگر باید او را نشان می دهد تایید بازگشت پرواز/بلیط قطار که نباید بیش از هفت روز بعد از تاریخ ورود.

در صورتی که یکی در حال آمدن است راه او/او باید با ارائه آدرس اثبات بومی دولت است. بدون قرنطینه و بدون دست زنی برای کسب و کار و بازدید کنندگان از کشورهای دیگر.

برای حمل و نقل مسافران فرد باید نشان تایید بازگشت پرواز/بلیط قطار که نباید بیش از یک روز بعد از تاریخ ورود.

در مورد مسافران سفر توسط جاده آنها باید با ارائه آدرس اثبات مقصد دولت است. مانند مسافر باید دست مهر اگر سفر توسط جاده به عنوان “حمل و نقل مسافر’.

منتشر شده در


31 مه سال 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>