کارناتاکا بودجه ومیزان توسعه شیلات بنادر

پیشنهادات برای توسعه شیلات بنادر در امتداد سواحل کارناتاکا و ارائه امکانات بیشتر به fisherwomen شد برخی از نکات برجسته بودجه دولت برای 2020-21 ارائه شده توسط وزیر BS Yediyurappa در بنگلور در روز پنج شنبه.

اختصاص داده شده برای بندر ماهیگیری پروژه در سه مناطق ساحلی.

Udupi

در کارناتاکا دولت در همکاری با مرکز, پیشنهاد برای ساخت یک بندر ماهیگیری در Hejamadi-Kodi در Udupi منطقه در برآورد هزینه ₹181 کرور او گفت:, و اضافه کرد که Hangarakatte بندر در منطقه خواهد شد در هزینه ₹130 کرور.

او وعده داده شده تکمیل کار بر روی فاز دوم خارجی در بندر Maravanthe در Byndoor taluk در هزینه ₹85 کرور و ارائه ₹2 کرور برای توسعه این نسخهها کار در Koderi بندر ماهیگیری در Udupi, منطقه, او گفت:.

Dakshina کانادا

حاکی از این است که جدید شیلات بندر ساخته شده است و در جوهور بهرو در Mangaluru taluk از Dakshina کانادا منطقه گفت: مدرن ‘ساحلی, ماهی, صادرات گیاه’ ایجاد خواهد شد در این منطقه در یک هزینه ₹12.50 کرور به تقویت صادرات است.

از جوهور بهرو شیلات بندر پروژه گرفته تا تحت Sagaramala پروژه از مرکز در همکاری با دولت.

Uttara کانادا

رئیس Minsiter همچنین اعلام کرد ₹4 کرور برای توسعه زیرساخت های این بندر ماهیگیری در کرور.. یک مقدار از ₹5 کرور ارائه خواهد شد به حذف گل و لای از خور در Tenginagundi هاربر در Uttara کانادا منطقه.

Yediyurappa گفت که مناقصه دعوت خواهد شد برای توسعه بنادر در Pavinkurve و Belekeri در Uttara کانادا منطقه. این پروژه که به احتمال زیاد متحمل یک هزینه ₹2,500 کرور خواهد بود توسعه یافته زیر و خصوصی مشارکت.

شیلات

دولت همچنین اعلام کرد یک طرح برای fisherwomen در ماهی بازاریابی

رئیس جمهوری گفت: برای کمک به fisherwomen های که فعال تر هستند, در فروش , ماهی دو چرخ ارائه خواهد شد به 1000 fisherwomen تحت Mahila Meenugara Sabaleekarana (fisherwomen توانمندسازی) طرح. این اجرا خواهد شد در هزینه ₹5 کرور. او اشاره کرد که دو چرخ را به کمک به آنها را به سرعت حمل و نقل ماهی از ماهی-فرود مرکز به بازار است.

او همچنین پیشنهاد کرد برای اجرای ‘کارناتاکا Matsya Vikasa Yojane’ برای تشویق ماهیگیران به اتخاذ مدرن ماهیگیری و فن اختصاص داده شده ₹1.5 کرور برای 2020-21.

بیان کرد که مرداب آبزیان و معمولا به عنوان ساحلی آبزی پروری نقش مهمی در توسعه کلی کشور و دولت او گفت: یک مرداب ماهی نهال تولید مرکز ایجاد خواهد شد در Mulki در Dakshina کانادا منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>