کارناتاکا بودجه: بنگلور شهر می شود ₹8,772 cr برای بهبود زیرساخت های

با وجود کارناتاکا بی سابقه ای مواجه مشکلات اقتصادی وزیر B S Yediyurappa اختصاص داده شده است در مجموع مقدار ₹8,772 کرور برای بهبود این شهر infrastrure. “دولت ما متعهد به توسعه کلی از شهر بنگالور. برای این منظور در سال 2019-20 اقدام برنامه ریزی شده و تایید شده برای کار در یک کل هزینه ₹8,344 کرور تحت Mukhyamantrigala نوا Nagaroththana طرح. اقدام خواهد شد گرفته شده برای اجرای این طرح در سال 2020-21.”

دولت همچنین تصویب یک طرح عمل با اعطای ₹999 کرور برای مدیریت مواد زائد جامد از بنگلور شهر تحت Shubhra بنگلور طرح. “این کار اجرا خواهد شد در سال جاری و بنگلور شهر ساخته خواهد شد یک مدل شهر در کشور در مدیریت مواد زائد جامد,” او گفت:.

بنگالور در کشور شناخته شده به عنوان “شهر دریاچه” گفت: Yediyurappa. “با این حال تجاوز از دریاچه ها در حال افزایش است در روزهای اخیر. دریاچه در حال گرفتن آلوده با آب و فاضلاب ساخت راه خود را به آنها. به منظور جلوگیری از این امر و همچنین برای توسعه همه جانبه دریاچه یک طرح عمل از ₹100 کرور تایید شده تحت Shubhra بنگلور با ₹317 کرور اختصاص داده شده برای توسعه دریاچه در حال حاضر طرح مصوب.

برای پر کردن شکاف در عمده فاضالب تخلیه شبکه ای از بنگالور شهرستان دولت دولت اختصاص داده شده است ₹200 کرور.

مترو راه آهن

فرمت از دو خطوط مترو از مجموع طول 12.8 متر بر جاده میسور به Kengeri و در کنکپورا جاده تا Anjanapura شهرستان راه اندازی خواهد شد در سال 2020 و پس از اتمام.

جاده متقاطع تسهیلات برای عبور و مرور دیگر از مسافران مترو ارائه خواهد شد از طریق 24 ایستگاه های مترو.

ساخت و ساز از 56 کيلومتر جاده حلقه بیرونی – فرودگاه مترو از مرکزی ابریشم هیئت مدیره اتصال به فرودگاه بین المللی بنگلور, از طریق کرون Puram و Hebbala در برآورد هزینه ₹14,500 کرور خواهد بود آغاز و در طول سال 2020-21.

آماده سازی دقیق گزارش پروژه برای ‘جاده حلقه بیرونی – غربی مترو’ از Hebbala به JP نگر و ‘Magadi جاده Metrolite’ مترو آهنگ با مجموع طول 44 متر خواهد بود در نظر گرفته و پیشنهاد این است که برای اجرای آنها از طریق مشارکت عمومی-خصوصی. بنگلور شهری حمل و نقل شرکت خرید 1,500 دیزل اتوبوس در هزینه ₹600 کرور برای افزایش تسهیلات حمل و نقل برای افزایش جمعیت در شهر بنگالور.

“برای این اوراق را فراهم خواهد کرد ₹100 کرور روپیه در هر سال برای مدت هفت سال در قالب وام یارانه به بنگلور شهری, حمل و نقل, شرکت,” او گفت:.

تحت شهرت-2 طرح دولت هند 300 مطبوع برقی اتوبوس در حال اضافه شدن به ناوگان بنگلور شهری حمل و نقل شرکت. “در خطوط مشابه دولت ارائه اعطای ₹100 کرور برای اضافه کردن 500 معمولی اتوبوس برقی به ناوگان این شرکت گفت:” Yediyurappa.

Cauvery تامین آب

پیشنهاد این است که برای تامین 775 میلیون لیتر آب به بنگلور شهر زیر 5 فاز Cauvery تامین آب طرح و این طرح تکمیل خواهد شد تا پایان سال 2023 در هزینه ₹5,550 کرور.

بنگلور آب و فاضلاب هیئت مدیره است که احداث خط لوله تامین آب و سیستم فاضلاب در 110 روستاهای ادغام شده در شهر بنگالور. Yediyurappa گفت: “این منجر به خراب شدن جاده ها. ₹از 1000 کرور روپیه ارائه خواهد شد در دو سال آینده برای ترمیم این جاده ها. ₹500 کرور روپیه ارائه خواهد شد برای این منظور در سال جاری است.”

کارناتاکا قدرت محدود شرکت با همکاری BBMP پیشنهاد کرده است برای ایجاد یک “زباله به انرژی” تولید برق مرکز 11.5 مگا وات ظرفیت در Bidadi از رمنگرا منطقه در برآورد هزینه ₹210 کرور. “70 میلیون واحد از قدرت تولید خواهد شد سالانه در این پروژه است. این کمک خواهد کرد که مدیریت تفکیک زباله تولید شده در شهر بنگالور” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>