کارناتاکا اجازه می دهد تا 17 انتخاب فعالیت از مارس 23

کارناتاکا است که مواجه شدید بحران مالی اجازه داده است 17 انتخاب فعالیت از مارس 23.

دولت دبیر کل TM Vijay Bhaskar, در یک سفارش در روز چهارشنبه داده است معافیت خارج از Covid-19 مهار مناطق شناسایی شده توسط DCs یا BBMP کمیسر.

دولت داده است عمده کمک به آن و موار شرکت.

“ضروری کارکنان حداقل به سمت چپ در اختیار مدیریت شرکت تصمیم بگیرند که به چه کسی باید به کار می آیند و چه کسی باید کار از خانه” S سورش کومار, Karnataka ابتدایی و متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: خبرنگاران.

خود اشتغالی مانند برق از آن تعمیرات لوله کش, موتور, مکانیک و نجاران در مناطق محلی نیز مجاز به ادامه کار.

ساخت و ساز

این اجازه کار در جاده های آبیاری, پروژه های ساختمان و انواع پروژه های صنعتی از جمله MSMEs در مناطق روستایی و شهرکهای صنعتی که در آن کارگران در دسترس هستند در سایت و هیچ کارگران مورد نیاز به آورده از خارج.

کشاورزی

کشاورزی و باغبانی فعالیت های اجازه داده شده به صورت کاملا کاربردی و سازمان های درگیر در تهیه محصولات کشاورزی از جمله MSP عملیات و mandis توسط APMC. کشاورزی-ماشین آلات قطعات مغازه ها. عملیات چای و قهوه و لاستیک هر دو مزارع و واحدهای فرآوری با حداکثر 50 درصد نیروی کار است.

سایر فعالیت های مجاز در بخش مالی, اجتماعی, بخش آموزش آنلاین آموزش از راه دور MNREGA آثار جنبش کالا و تامین ملزومات است.

حمل و نقل عمومی باقی خواهد ماند معلق تا مارس 3, اما وسایل نقلیه خصوصی با عبور برای خدمات اورژانس و پرسنل رفت و آمد با عبور مجاز است.

نه موارد مثبت

بنگلور شهر پس از گزارش صفر موارد جدید به مدت سه روز امروز دیدم دو مورد بودن را تایید کرد. در ضمن در دولت جدید نه موارد مطابقت. نه مورد جدید گزارش شده از – Kalaburgi پنج مورد BBMP و Mysuru دو مورد هر یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru