کارناتاکا یک مکان مورد علاقه برای برگزاری MLAs ‘در حمل و نقل’

کارناتاکا تبدیل به یک پناهگاه برای مسکن poached MLAs. ملی احزاب (هر دو بی جی پی و کنگره) تسلط هنر ‘امن نگه داشتن خود را MLAs و برای برگزاری ‘MLAs آب’ از اردوگاه رقیب.

در این لحظه دوباره اجرا کنید از آنچه اتفاق افتاده با کنگره در سال 2017 و با بی جی پی در سال 2019 اتفاق می افتد در تابش خیره کننده کامل.

این زمان در اطراف, 19 کنگره MLAs شناخته شده به حامیان سابق کنگره و رهبر اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia از Madhya Pradesh شده اند پرواز در بنگلور برای امن نگه داشتن و در حال نقل مکان کرد و در اطراف هر روز.

آن را آموخته است که BJP در مشاوره از حزب رهبری مرکزی نقل مکان کرد این قانونگذاران به کارناتاکا دولت و حکومت است و آنها در حال chaperoned گزارش توسط ارشد بی جی پی MLA و دولت سابق وزیر.

تاریخچه

این سناریو جدید به کارناتاکا. به تازگی بی جی پی از طریق عملیات کامالا آب پز 17 MLAs قرار دارد و آنها در بمبئی فقط روز قبل از کنگره-Janata Dal سکولار دولت قدرت از دست رفته سال گذشته است.

به طور مشابه, تنها چند روز قبل از Rajya سبها انتخابات در گجرات در سال 2017 کنگره نقل مکان کرد و آن 44 MLAs از گجرات به رفت و آمد مکرر در حومه شهر بنگلور.

این حزب پس از آن سپرده بود از امانت آنها را به Vokkaliga قدرتمند DK Shivakumar.

در حال حاضر, Madhya Pradesh قصههای یک re-run برای هر دو ملی احزاب است. این زمان آن است که sequestering MLAs فقط پیش از Rajya سبها سنجی در Madhya Pradesh برنامه ریزی در اواخر این ماه.

مردم در این می دانم که در BJP تایید حضور کنگره MLAs از Madhya Pradesh در کارناتاکا.

آنها ادعا می کنند که “دوباره اجرا کنید شکار MLAs ساخت آنها استعفا خود را مونتاژ عضویت و سپس آنها را از مسابقه نظر سنجی در یک BJP بلیط بعدها بخشی از طرح کلی برای به دست آوردن کنترل آن کشور است.”

حفاظت پلیس

در تعجب و توسعه و کنگره MLAs مستقر در بنگلور به دنبال حفاظت پلیس. “ما به کارناتاکا به طور داوطلبانه برای برخی از کارهای مهم در مورد که ما نیاز به حفاظت برای ما امن حرکت و اقامت در داخل و اطراف بنگلور” قانونگذاران در نامه ای نوشت به کارناتاکا مدیر کل پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im