مقامات در پاکستان در حال بررسی اگر قرار گرفتن در معرض سویا گرد و غبار است که می تواند باعث واکنش های آلرژیک شدید مسئول حداقل 14 کشته و ده ها تن از بیماری در جنوب شهرستان بندر کراچی.

بیش از 200 نفر شده اند در بیمارستان بستری یا درمان برای مشکلات تنفسی از روز یکشنبه به مقامات سعی کنید به تعیین اگر یک نشت گاز سمی بود که به سرزنش و پس از بسیاری از بیماران شکایت از بوی ناآشنا. “در حالی که ما در حال کار بر روی این مجموعه bioanalytical مشکل ما فکر می کنم این ممکن است به دلیل تماس بیش از حد سویا گرد و غبار” پاکستان را به مرکز بین المللی شیمی و علوم زیستی گفته مقامات در نامه ای در روز سه شنبه.

با وجود آن که هنوز هم آزمایش خون و نمونه هوا, آژانس خواست مراقبت شدید در طول تخلیه سویا ظروف در بندر اضافه کرد که قرار گرفتن در معرض سویا گرد و غبار شناخته شده بود و به علت تنفس بیماری و مرگ و میر.

کراچی کمیسر افتخار Shallwani گفت: Dawn روزنامه که یک کشتی و تخلیه یک محموله سویا حذف شده بود از بندر ترمینال. بسیاری از مدارس در این منطقه بسته شد برای سومین روز جمعه به مقامات تحقیق.

در روز سه شنبه ده ها تن از ساکنان منطقه بندر اعتراض به تقاضای بی طرفانه تحقیق در مورد مرگ و میر و سرزنش مقامات برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از آنها را.

پاکستان دولتی نفت (PSO) است به طور موقت بسته شدن آن ذخیره سازی ترمینال در بندر منطقه برای کمک به حفاظت از سلامت و ایمنی آن, کارکنان, بزرگترین کشور نفت بازاریاب گفت. این شرکت به نوبه خود نسخه پشتیبان تهیه منابع برای اطمینان از حرکت تاثیر نمی گذارد 24 ساعته منابع نفت و محصولات آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im