Kanye West تسلیم مدارک به نظر می رسد در میسوری رای

مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از Kanye West نورد پس از رپر-تبدیل-سیاسی نامزد ارسال مدارک به نظر می رسد در میسوری کلی انتخابات.

غرب کمپین ثبت امضا با Missouri دولت هیئت مدیره از انتخابات در روز دوشنبه فقط قبل از 5 بعد از ظهر قطع زمان با توجه به Maura, Browning, یک نماینده برای میسوری وزیر خارجه جی Ashcroft. براونینگ تاکید کرد که غرب نمی خواهد به نظر می رسد در انتخابات مگر اینکه همه 10,000 امضاهای مورد نیاز می تواند اعتبار به عنوان مشروع است.

غرب گردباد ریاست جمهوری پیشنهاد شد دیده می شود به عنوان یک شوخی توسط بسیاری از صاحب نظران اما او تا کنون تحویل داده و با تشکیل پرونده به نظر می رسد در انتخابات در اوکلاهما و خانه اش در ایالت ایلینویز است. او outsider کمپین ترویج طرفدار زندگی pro-تفنگ pro-مهاجر غیر قانونی پیام است که نیش ترمزی میزند از مردمی گسترده تر غرایز از هر دو حزب سیاسی اصلی.

نامزد همچنین تلاش برای به دست آوردن امضا به اندازه کافی به نظر می رسد در کارولینای جنوبی رای گیری و به نظر می رسد در یک فرد رالی به خار پشتیبانی می کند اما او موفق به دریافت امضا به اندازه کافی برای به دست آوردن رای دسترسی در جنوب کشور.

غرب بود که صریح حامی رئیس جمهور تهمت و ملبس به خود “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه در زمان های مختلف در طول چهار سال گذشته در حال اجرا است مستقل انتخابات ریاست جمهوری در یک خودخوانده جشن تولد بلیط. او با تکیه بر رسانه های اجتماعی و کلمه از دهان به تولید قرار گرفتن در معرض و پشتیبانی از مبارزات انتخاباتی خود را که لگد کردن در اوایل ماه جولای.

کاخ سفید امیدوار است عمل نامنظم در طول مبارزات انتخاباتی خود ادعا که همسرش کیم کارداشیان غرب سعی کردم برای قرار دادن او را در یک پناهندگی روانی او پس از باز کردن در مورد خود را به عقب و جلو بیش از احتمالا دچار سقط جنین هنگام کارداشیان وست باردار بود را با خود دختر شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>