کانزاس ایران اختلافات به دموکرات ها امیدوارم که از توقیف سنا صندلی

دموکرات ها به طور ناگهانی بیشتر صعودی در مورد شانس خود را از کوه در می رم جمهوریخواه انتخابات سنا صندلی نمایندگی کانزاس است.

وجود دارد فقط دو هفته تا بسیار پیش بینی Aug. 4 توافق اولیه بین سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach پارچه مبلی. راجر مارشال و لوله کشی اجرایی باب همیلتون برای حق به مسابقه گذاشت بهداشت ، پت رابرتز صندلی.

برنده خواهد شد و به احتمال زیاد در صورت حزب تغییر دموکراتیک دولت سن. باربارا Bollier در پاییز به عنوان جمهوری خواهان به شدت مبارزه برای نگه داشتن بر روی خود را اکثریت سنا.

هر دو کوک, سیاسی, گزارش و RealClearPolitics پیش بینی کانزاس صندلی باقی خواهد ماند در ایران را لجر پس از انتخابات عمومی ، ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته سخنگوی جوانا رودریگز به همین اعتماد به نفس دولت را تجدید انتخاب یک محافظه کار است.

“Kansans هرگز متقاعد به اجازه می دهد یک چاک شومر دست نشانده مانند باربارا Bollier به نمایندگی از آنها” رودریگز گفت: واشنگتن آزمابا اشاره به دموکراتیک رهبر اقلیت سنا.

در عین حال دموکرات ها رو به با سر-به-سر رای گیری بین Bollier, Kobach مارشال و همیلتون که سیگنال مسابقه می تواند سخت تر از قبلی چرخه.

یک Civiqs مطالعه منتشر شده در اوایل ماه ژوئن تا به حال Bollier و هر کسی که از حزب جمهوری خواه سه نفر از هم جدا شده توسط 1 درصد است. Bollier بود جلوتر از Kobach و همیلتون اما trailed مارشال. نتایج آن منعکس محافظه کار-تکیه NMB تحقیقات ممکن است که Bollier شد walloped توسط مارشال با 11 امتیاز اما پشت Kobach فقط 1 نقطه.

دموکرات ها نیز تبلیغ Bollier جمع آوری کمک های مالی دلاوری. همانطور که از ژوئن 30, او تا به حال $4.3 میلیون دلار در بانک به عنوان مخالف به همیلتون $1.6 میلیون مارشال $1 میلیون و Kobach قیمت 145,000.

“دکتر باربارا Bollier ساختمان قوی کمپین بر مسائل Kansans در مورد مراقبت بیشتر — مانند دسترسی به بهداشت و درمان مقرون به صرفه. او outraising کل جمهوریخواه زمینه ترکیب و او به خوبی موقعیت را در هر لحظه از این بسیار تند و زننده و کبودی اولیه” سناتوری دموکرات کمیته کمپین سخنگوی استوارت رئیس گفت.

و نامزدهای جمهوری خواه تبدیل شده خود را میان فشار در حال رشد.

برای دانشگاه کانزاس استاد علوم سیاسی پاتریک میلر, توافق اولیه بسته شدن هفته مشخص شده با “آتش بازی.”

مارشال اردوگاه در تلاش است به رنگ همیلتون به عنوان بیش از حد لیبرال با نرم مهاجرت مواضع اشاره است که آنها نگران او را آرا دور از خانه نماینده مجلس میلر توضیح داد. مارشال که تایید شده توسط بازنشسته چهار دوره سناتور. باب دل کانزاس سابق رهبر اکثریت سنا با هدف Kobach در سقط جنین رکورد به عنوان به خوبی.

در ضمن Kobach تا حد زیادی نادیده گرفته همیلتون با توجه به میلر.

بحث تهمت متحد که شکست خورده خود را در سال 2018 فرمانداری پیشنهاد در به طور سنتی قرمز دولت است به جای کوبیده مارشال در او ضعیف تر مهاجرت موضع. او همچنین تحت فشار قرار دادند گزارش که پسر مارشال سابق جراحی ارتوپدی مرکز کسب و کار شریک و همسایه شهرستان وکیل پرسید: یک قاضی دادگاه منطقه در سال 2008 به حذف مارشال رانندگی بی پروا محکومیت از صدور حکم سند و جایگزین کردن آن با یک کمتر ترافیک تخلف.

میلر توضیح داده اولیه به عنوان “یک سکه تلنگر” هر چند Kobach ممکن است یک مزیت است.

“آخرین نظرسنجی که ما تا به حال قبل از باب همیلتون خود را آغاز, بزرگ, تبلیغات, حمله رعد اسا. اولیه رای گیری شده است به طوری پراکنده. ما واقعا باید سنج اینکه است که او را منجر به حمایت بیشتر از. او را بزرگ ناشناخته در مسابقه,” او گفت:.

دموکرات ها تنها نیاز به سه تا چهار کرسی سنا در نوامبر. 3 به چنگ اتاق کنترل از جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر اکثریت. قبل از تابستان نظرسنجی دموکرات شد بیشتر خوش بینانه در مورد کانزاس بودن تا فرصت اگر Kobach بود نامزد به دلیل عدم محبوبیت خود در امر رانندگی مردم در انتخابات در برابر او.

میلر بر این باور است که Kobach هنوز دموکراتها ترجیح حریف. و دولت آفتابگردان PAC دموکراتیک گروه تا به حال اقدام به افزایش Kobach سی ان ان و سیاسی گزارش این ماه است.

“من فکر نمی کنم هر کسی را برای رفتن به آن می گویند برای رفتن به یک بازی شیر یا خط کردن و یا که او را برای رفتن به جلو” او گفت: از Bollier. “اما احساس می کنم که این یک مسابقه است که می تواند در این بازی برای آنها بیشتر رقابتی تر از حالت عادی حتی اگر مارشال است نامزد.”

در عین حال احساسات مثبت در مورد کانزاس نیست ریخته بر دموکراتیک به سرمایه گذاری در دولت داده بودند “وسوسه انگیز تر از اهداف” میلر اضافه شده است. کانزاس اما نسبتا ارزان دولت برای مبارزات با توجه به رسانه ها قیمت ها در بازار از مراکز جمعیتی مانند کانزاس سیتی, Topeka و ویچیتا.

“کانزاس, کنتاکی, کارولینای جنوبی, همه آنها توجه بیشتر در حال حاضر از آنها احتمالا باید در یک حالت عادی انتخابات'” میلر گفت. “همه آنها خواهد بود دشوار flips برای دموکرات ها مطمئن شوید. اگر چه من فکر می کنم کانزاس خواهد بود آسان تر صندلی برای دموکرات ها به تلنگر از کنتاکی یا کارولینای جنوبی به دلیل تهمت را تصویب گرایش به پایین در اینجا است.”

او ادامه داد: “Bollier برای برنده شدن کمتر تهمت رای دهندگان احتمالا از امی مک گراث در کنتاکی یا Jamie Harrison در کارولینای جنوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im