بی جی پی نورد کردن فرش قرمز برای Jyotiraditya Scindia در چهارشنبه اعطای او Rajya سبها صندلی در عرض چند ساعت از پیوستن به حزب حتی به عنوان کنگره با عجله به کوسن پس لرزه حزب بی باک را ترک همراه با 22 وفادار MLAs.

در بخشی Scindia اعلام کرد که “آینده کشور امن است در دست نخست وزیر نارندرا مودی” و “کنگره است که در انکار زندگی”.

خود را دوست و سابق کنگره و رئیس جمهور راهول گاندی است که در حال pilloried برای جلوگیری از خروج از Scindia یک مبارز قدرتمند و محبوب رهبر در نهایت در پاسخ به این اتهام گفت که “او تنها کسی است که می تواند راه رفتن به خانه من هر زمان… او با من در کالج.”

در حساب توییتر خود گاندی توییتی زودتر از عکس های خود را با Scindia و کمال نات که طرفه با Digvijaya سینگ به انکار مطمئن Rajya سبها صندلی به Scindia.

“دو قدرتمند ترین رزمندگان صبر و زمان” گاندی به نقل از لئو تولستوی از طریق یک عنوان در عکس خود را با Scindia و Madhya Pradesh وزیر که دولت متزلزل شده است بی وفایی از 22 کنگره MLAs با قلمه سابق گوالیور خانواده سلطنتی است.

Scindia مقصر دولت و رهبری حزب در Madhya Pradesh برای تحقق وعده های داده شده به مردم 18 ماه پیش در انتخابات.

“انتقال صنعت در حال شکوفایی در Madhya Pradesh, که در آن ما تا به حال یک رویا پس از به قدرت رسیدن. هجده ماه است که رویای دروغ در هم شکسته که آیا آن را در مورد waiving کشاورزان وام و یا جبران خسارت کشاورزان برای محصول آسیب دیده با توجه به دلایل. صدها نفر از کشاورزان همچنان به صورت های مختلف موارد دادگاه در مندسور,” او گفت: پرداختن به خبرنگاران در BJP ستاد در اینجا در روز چهارشنبه.

BJP جمهور JP Nadda استقبال او به طور رسمی به حزب و گفت: این خانه در آینده برای Scindia.

“من به خاطر نقش او در گسترش ایدئولوژی Bharatiya جانا Sangh و بعد از آن BJP. برای ما او یک رویایی و ایده آل,” Nadda گفت: به خاطر سپردن نقش Scindia را مادر بزرگ Vijaya Raje Scindia در ایجاد بی جی پی و ایدئولوژی آن.

همراه با Scindia این BJP داده است حزب Rajya سبها بلیط به رئیس سابق شلاق کنگره در بالا خانه Bhuvaneshwar Kalita از آسام. Vivek Thakur پسر جانباز رهبر CP Thakur, یک Rajya سبها بلیط از بیهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت