جاستین Billingsley به نام جهانی افسر ارشد بازاریابی از Publicis Groupe

Prior to the appointment, Billingsley led key Publicis Groupe countries, most recently as CEO of DACH (Germany, Austria and Switzerland)قبل از قرار ملاقات Billingsley led کلید Publicis Groupe کشورها اخیرا به عنوان مدیر عامل شرکت DACH (آلمان و اتریش و سوئیس)

Publicis Groupe ترویج جاستین Billingsley به نقش جدید جهانی رئیس بازاریابی (CMO). در نقش خود Billingsley خواهد شد با تمرکز بر چهار حوزه کلیدی را با هم Publicis Groupe بازاریابی و کسب و کار دیجیتال تحول ارائه در سراسر خلاقیت, رسانه های, اطلاعات و تکنولوژی.

قبل از این انتصاب Billingsley led کلید Publicis Groupe کشورها اخیرا به عنوان مدیر عامل شرکت DACH (آلمان و اتریش و سوئیس). او شده است مسئول برای رهبری مهم ترین قدرت یک کسب و کار جدید برنده از مشتریان از جمله مرسدس بنز و Nivea سپس اجرای جدید آژانس مدل که بهینه سازی استفاده از اطلاعات و خلاقیت و تکنولوژی به درایو کسب و کار موثر برای رشد آنها است. او نیز برگزار شد جهانی client-side تجربه کار در سراسر APAC, EMEA و ما در ارشد بازاریابی نقش رهبری برای برندهای نمادین از جمله نارنجی, نوکیا, و کوکا کولا.

اخبار مرتبط

با توجه به آرتور Sadoun جهانی مدیر عامل و رئیس Publicis Groupe, جاستین دارای مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت و تجربه خود را در این مهم نقش جدید در سازمان ما به خصوص در این زمان از تغییر عمیق. “وجود دارد بسیاری از طرح های که در حال حاضر گرفته شده در Publicis به مطمئن شوید که مشتریان ما در حال بازیابی آماده است. جاستین اطمینان حاصل شود که همه از مشتریان ما می توانند از آنها بهره مند شوند,” او اضافه شده است.

Billingsley فوری اولویت با توجه به شرکت خواهد بود به شریک زندگی خود را با مشتری جهانی رهبران و مشتریان خود را به طور مستقیم به اطمینان حاصل شود آنها در حال بازیابی آماده برای امروز و فردا ‘بعدی طبیعی’. “ما یک هدف و آن این است برای کمک به مشتریان پیدا کردن رشد هر دو در متن جاری و در تامین آنها آماده هستند برای آنچه که در پیش رو” Billingsley شفافی.

جاستین ادامه خواهد داد به عنوان یک عضو از Publicis Groupe کمیته مدیریت گزارش به Publicis Groupe مدیر عامل آرتور Sadoun. جاستین فرض نقش جهانی CMO علاوه بر وظایف فعلی خود را به عنوان رئیس Publicis امیل و Publicis One Touch (قرار دادی قدرت های جهانی از یک سازمان شبکه های مرسدس بنز و NIVEA بود).

دفعات بازدید: همچنین: نیلی مشاور منصوب Burzin مهتا ملی به عنوان مدیر خلاق

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn و Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im