وزارت دادگستری ناظر به بررسی استفاده از زور ” توسط ماموران فدرال در تظاهرات

داخلی ناظر در وزارت دادگستری بررسی خواهد شد انجام فدرال مأموران اجرای قانون در طول تظاهرات اخیر در پورتلند اورگان و واشنگتن ،

DOJ بازرس کل Michael Horowitz روز پنجشنبه اعلام کرد که دفتر او “شروع یک, نقد و بررسی DOJ و آن اجرای قانون اجزای’ نقش ها و مسئولیت ها در پاسخ به اعتراض فعالیت و ناآرامی های مدنی” در شهرستانها.

نقد و بررسی بود که باعث شد پس از رهبران دموکرات خواستار بررسی خواهد شد عبارتند از “بررسی آموزش و آموزش هایی که ارائه شد به DOJ پرسنل اجرای قانون; انطباق با قابل شناسایی الزامات قوانین تعامل و مراجع قانونی و پایبندی به DOJ سیاست های در مورد استفاده از کمتر کشنده مهمات, مواد شیمیایی و دیگر با استفاده از زور است.”

رئیس جمهور تهمت مستقر فدرال مأموران اجرای قانون به پورتلند اورگان در هفته گذشته در میان درگیری های خشونت بار بین معترضان و محلی افسران. ورود ماموران فدرال موجب تظاهرات از صدها اضافی معترضان. به عنوان خشونت در شهرهای دیگر همچنان ادامه دارد و به سنبله رئیس جمهور اعلام کرد طرح خود برای استقرار ماموران اف بی آی ایالات متحده مارشال خدمات و سازمان های دیگر به همکاری با سازمان های محلی در شیکاگو و کانزاس سیتی است.

بازرس کل خواهد شد که هماهنگی با وزارت امنیت داخلی را نیز بررسی استفاده از زور توسط ماموران فدرال که پاک کردن پارک لافایت در خارج از کاخ سفید در ماه ژوئن. پس از معترضان شدند مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از کاخ سفید به سنت جان کلیسای اسقفی که تعیین شده بود در آتش سوزی یک روز قبل از. مأموران اجرای قانون استفاده از عوامل شیمیایی برای متفرق کردن جمعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im