وزارت دادگستری watchdog می یابد نقص در چگونه FBI دسته گم شده سلاح گرم و نگه می دارد ردیابی مواد منفجره

تیوی وزارت دادگستری داخلی ناظر بر داشت نقص در راه است که اف بی آی نگه می دارد آهنگ از آن سلاح گرم و مهمات و nonlethal سلاح و مواد منفجره از جمله کسانی که ضبط شده به عنوان مدرک در طی یک بررسی عمیق از اداره دفاتر.

FBI “قوی فیزیکی کنترل بیش از آن سلاح و مهمات و مواد منفجره” DOJ بازرس کل Michael Horowitz یافت. اما یک گزارش در یک yearslong ممیزی شنبه منتشر شد به این نتیجه رسیدند که وجود دارد “کمبود” است که “افزایش خطر که FBI سلاح و مهمات و مواد منفجره می تواند از دست های نابجا و یا به سرقت رفته بدون تشخیص.”

هوروویتس گفت: دفتر “نیاز به اطمینان حاصل شود تمام سلاح گرم تعیین شده ملک نگهبان و باید بهبود کنترل آن بیش از پیگیری و پاسخگویی از مهمات آن کمتر کشنده مهمات انحرافی در دستگاه ها و مواد منفجره روبرو است.” هوروویتس همچنین نشان داد که اف بی آی “نیز نیاز به بهبود کنترل بر اسلحه گرم شواهد میله میله برای تخریب” چرا که “بدون کنترل کافی بر روی آن حساس اموال FBI نمی توانید مطمئن باشید که آن موجودی انبارهای سلاح و مهمات و مواد منفجره هستند و به اندازه کافی تامین می کند.”

تحقیقات نشان داده است که 38 ویژه FBI عوامل منظم شد برای از دست دادن و یا سرقت از 45 FBI-صادر سلاح گرم بین ماه های سپتامبر 2016 و جولای 2019. اداره معلق 37 از عوامل برگزار می شود مسئول برای از دست دادن این سلاح ها و یا اجازه می دهد آنها را به سرقت برده و یکی FBI special agent اخراج شد برای آن است. اف بی آی بود که تنها قادر به بازیابی 24 از 45 گم شده سلاح گرم و یکی از سلاح های این اداره رو به عقب در حال حاضر استفاده شده است در یک جرم و جنایت است. ممیزی همچنین اداره نیست باید مستندات مناسب از جمله ساخت مدل یا شماره سریال برای هشت نفر از 45 سلاح های گم شده و یکی از بهبود سلاح هنوز ذکر شده به عنوان از دست رفته نزدیک به یک سال بعد.

با وجود این اشتباه ممیزی در بر داشت که اف بی آی به طور قابل ملاحظه ای کاهش از دست داده و به سرقت رفته و سلاح گرم از آخرین DOJ watchdog تحقیق در سال 2007 و در آن سال گزارش یافت کاهش مشکلات با کنترل بر سلاح و مهمات و مواد منفجره از سال 2002 حسابرسی.

از 14 FBI سایت طلبه در آن ممیزی هوروویتس در بر داشت که شش نفر از آنها را ندارد ردیابی بیش از 1.2 میلیون فشنگ و دیگری هفت سایت نیست ردیابی مهمات به درستی.

در این بررسی مشخص شد که FBI فاقد سیاست خاص مورد نیاز برای ذخیره سازی و ردیابی موجودی کمتر کشنده مهمات که DOJ دیده بان گفت: افزایش خطر ابتلا به این موارد دست داده و یا به سرقت رفته بدون تشخیص. هوروویتس همچنین به این نتیجه رسیدند که اف بی آی از سیاست های ردیابی خود را موجودی مواد منفجره نیاز به بهبود پیدا کردن است که تنها دو نفر از طلبه سایت به اندازه کافی نگهداری مناسب موجودی داده است.

مشکلات نیز یافت می شود با اسلحه گرم مدارک فرستاده شده به اف بی آی آزمایشگاهی تقسیم شود نابود نگرانی که در حال حاضر در اختیار فرایند در معرض خطر سلاح گرم دست داده و یا به سرقت رفته در حالی که در حمل و نقل بدون دانستن هر کسی.

هوروویتس دفتر ساخته شده 13 توصیه “برای بهبود FBI کنترل بر سلاح و مهمات و مواد منفجره” که شامل حصول اطمینان از تمام سلاح گرم به درستی وارد شده و دنبال حصول اطمینان از اسناد و مدارک به سرقت رفته FBI سلاح گرم است کامل و دقیق تقویت سیاست برای اطمینان از امن سلاح های موجودی و نیاز به اثبات تحویل برای همه سلاح گرم مدارک فرستاده شده به اف بی آی labs برای وارد شود FBI داخلی نگهبان مورد مدیریت پایگاه داده به مطمئن شوید که هیچ سلاح از دست رفته.

FBI آموزش بخش دستیار کارگردان Renae McDermott گفت هوروویتس است که FBI خواهد پیاده سازی همه پیشنهادات.

“ما توافق دارند که FBI باید بهبود … کنترل بیش از آن سلاح و مهمات کمتر کشنده مهمات انحرافی درایو و مواد منفجره است.’ در این راستا ما موافقت خود را با 13 توصیه هایی برای اف بی آی” FBI رسمی گفت.

اف بی آی گفت: واشنگتن آزما آن را به حال هیچ نظر بیشتر.

در اوایل این ماه به DOJ بازرس کل با انتقاد از اف بی آی ضعف در شناسایی “شناخته شده گرگ” وطنی خشونت آمیز افراط گرایان از طریق آن عملیات ارزیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im