تنها چند هفته تا زمانی که بایدن اعلام کرد خود را VP انتخاب کنید. در اینجا که در بالا

Just هفته باقی می ماند تا زمانی که جو بایدن اعلام کرد او همسر در حال اجرا و بیش از یک و نیم دوجین زنان مدعی بالا در جستجوی خود را.

تصمیم بالقوه نه تنها به تعریف نامزدی خود را و تن از دموکرات بلیط رفتن به انتخابات ماه نوامبر است اما ایجاد یک بیانیه در مورد جهت از حزب دموکرات و راه اندازی یک جبهه-دونده برای ریاست جمهوری در سال 2024 یا 2028 باید او انتخاب شود.

بایدن که گفت: ممکن است جمع آوری کمک که او انتظار دارد به اعلام معاون ریاست جمهوری انتخاب در اطراف Aug. 1 پیش از اوت. 17-20 دموکراتیک ملی کنوانسیون به یک سرنخ در روز دوشنبه به برخی از یاران خود را در لیست.

MSNBC میزبان شادی رید خواسته بایدن که آیا او را متعهد به چیدن یک زن به روی بلیط — یک سوال مشترک را برای او در پی در سراسر کشور مسابقه و پلیس تظاهرات و شورش است که جاروب کشور در ماه ژوئن.

“من متعهد به نامگذاری هر اما مردم من را به نام می شود.” اما به جای تکرار مکرر خود را خط که بیش از یک زن است در نظر گرفته می شود او ارائه یک شماره خاص: “در میان آنها وجود دارد چهار زن سیاه.”

با بیش از چهار زن سیاه که شایعه شده است در بایدن را کوتاه در هفته های اخیر سوال این است که حذف شده از لیست خود را.

بایدن داده است دیگر چند سرنخ در مورد آنچه که او به دنبال او همسر در حال اجرا است که او متعهد خواهد بود ،

این انتخاب باید توانمند و قادر به بر عهده گرفتن ریاست جمهوری در صورت او قادر به — “من یک پیر پسر” 77 ساله و قرار دادن آن در ماه های ژانویه — و او ترجیح میدهد یک نامزد که در حال حاضر مورد تایید شده توسط رسانه ملی. بایدن می خواهد به “simpatico” با انتخاب “هر دو از لحاظ شخصیتی و همچنین ماده” — هر چند که او lurched چپ در مواضع سیاست که مورد نیاز می تواند محدودیت کمتر از ایدئولوژی تر از آن به نظر می رسید چند ماه پیش.

در اینجا نه رقیب بالا از بایدن را شایعه VP کوتاه:

1. کالیفرنیا ایالت کامالا هریس

نرم افزار: نسبت تازه وارد به مرحله ملی بوده است مورد علاقه بالقوه در حال اجرا آمپول در میان رای دهندگان حتی به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی بود و فقط شروع کار. فصیح سخنران چه کسی می تواند زمین یک ضربه شدید در کنگره جلسات و تلویزیون, مصاحبه 55 ساله می تواند به عنوان یک حمله سگ بر روی بلیط و چشم انداز یک زن از جامائیکا و هندی تبار در کاخ سفید خواهد انرژی رای دهندگان.

باهم: هریس تیز ژوئن 2019 دموکراتیک بحث حمله بایدن برای کار با segregationist سناتور در 1970s به مخالفت فدرال busing شخصا کبود بایدن خانواده. برخی از دادستانی تصمیم گیری به عنوان کالیفرنیا دادستان کل در پلیس و ماری جوانا می تواند خط حمله.

2. ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth

نرم افزار: به عنوان یک سرگرمی مشهور, عراق, جنگ, جانباز, تایلندی تبار Duckworth, 52, خواهد, اضافه کردن مقدار تنوع به بایدن بلیط. حملات از رادیو فردا میزبان Tucker Carlson در Duckworth سوال خود را میهن پرستی کمک به بالا بردن مشخصات ملی و نشان داد که او مبارزه خواهد کرد زمانی که حمله کردند.

باهم: کارلسون حمله Duckworth به دلیل تلو تلو خوردن دیگر جمهوری خواهان خواهد exploit: او ابراز صراحت به بحث در مورد پاره کردن مجسمه جورج واشنگتن. او تلو تلو خوردن در مرحله ملی و نسبتا ناشناخته در سراسر کشور به شمار بدهی باید او را بایدن بلیط.

3. مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام

نرم افزار: 60-سال اول-دوره فرماندار سابق کنگره قرار داده است سیاست های سختگیرانه در محل جدید در مکزیک به سرعت گسترش coronavirus تقویت خود اجرایی اعتبار. به عنوان تنها زن لاتین در بایدن را کوتاهاو پتانسیل به انرژی اسپانیایی و لاتین رای دهندگان جمعیتی که بایدن مبارزه با.

باهم: Lujan گریشام کمی ملی به رسمیت شناختن نام و او مواجه انتقاد به اتهام درخواست یک فروشگاه طلا و جواهر برای باز کردن برای او با وجود اینکه تعطیل. او همچنین می تواند در صورت حملات برای پیوستن به این کمپین به جای حاکم در میان coronavirus بحران است.

4. ماساچوست الیزابت وارن سناتور.

نرم افزار: طرفداران وارن استدلال می کنند که او را کمک بایدن پل ایدئولوژیک تقسیم و انرژی حامیان او و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. جناح چپ firebrand به تحمل سیاسی ویژه و بدون شک اتحاد ملی تجربه لازم برای خدمت به شایستگی در کاخ سفید است.

باهم: در حالی که او خواهد اضافه کردن تنوع جنسیتی به بلیط 71 ساله است و در همان رده سنی به عنوان بایدن و همچنین سفید است که می تواند نا امید برخی از رای دهندگان. رئیس جمهور تهمت انتخاباتی بدون شک کوه بی امان حملات گذشته خود را شناسایی به عنوان یک بومی آمریکایی و آزمایش DNA نشان داد که او تا به حال یک بومی آمریکایی جد شش تا 10 نسل به عقب.

بایدن را با ساندرز تیم تدوین سیاست های مه دلجویی که بال از رای دهندگان به اندازه کافی به بازیگران در یک رای گیری برای بایدن بلیط بدون وارن نام در آن است. و او می تواند نگرانی که ایدئولوژیک تقسیم با وارن که مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در دور چپ پلت فرم می تواند به خطر اندازد اقتدار خود را با او به عنوان معاون رئیس جمهور.

5. سابق U. N. سفیر سوزان رایس

نرم افزار: پس از کار در اوباما در کاخ سفید با برنج بایدن می داند که او و اولویت های سیاست خوب است و او تنها زن سیاه و سفید خود را کوتاه. 55 ساله مقادیر زیادی از تجربه در سیاست خارجی مهم منطقه به بایدن outshining بقیه کوتاه در آن منطقه است.

باهم: برداشت برنج همراه با re-litigating این رسوایی بنغازی و سوخت “Obamagate” استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن است که دو نفر در دولت اوباما توطئه برای آسیب های دریافتی رئیس جمهور با راه اندازی آنچه که او می گوید با انگیزه های سیاسی بود و تحقیقات است. برداشت برنج نیز می تواند نا امید رای دهندگان توسط سیگنالینگ که بایدن را بازگشت کاخ سفید به ایجاد حالت از حکومت.

6. فلوریدا در کنگره وال Demings

نرم افزار: Demings رزومه به نظر می رسد سفارشی به نشانی سیاسی قیام در مورد روابط و policing: 63 ساله شد اولین زن سیاه به اورلاندو رئیس پلیس و می تواند کمک به بایدن صحبت با اقتدار در پلیس و مسابقه در مسائل.

باهم: همانطور که با هر رئیس پلیس وجود دارد می تواند جنبه های بحث برانگیز از Demings حرفه ای را به محل موردتوجه وتماشای عموم. فقدان او را از ایالت تجربه و کم مشخصات ملی برگ سوال در مورد اینکه آیا او به اندازه کافی واجد شرایط به معاون رئیس جمهور.

7. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف

نرم افزار: ارائه retorts به گرجستان جمهوریخواه فرماندار در کابل اخبار و سرزنش خرابکاری و تظاهر برای از بین بردن این شهرستان دارای ضربه 50 ساله شهردار مشخصات ملی و نشان داده است که او می تواند قوی اجرایی صدا. سیاه شهردار و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس در شهر اجازه داده است او را به انعطاف پذیری خود را اجرایی عضلات.

باهم: خدمت داشتن هیچ بالاتر از دفتر شهردار قابل شک و تردید در مورد کف کاخ سفید مدارک باقی می ماند.

8. کالیفرنیا در کنگره کارن باس

نرم افزار: به عنوان رئیس کنگره سیاه حزبی که به مدت طولانی مشغول به کار در پلیس اصلاحات مسائل باس, 66, آیا اضافه کردن یک روشن به رسمیت شناختن فرهنگی شیفت در اطراف پلیس و روابط به بایدن بلیط. او یک سیاستمدار با تجربه است و بعید به توهین بایدن سمت چپ-از-مرکز احساسات داشتن خار تماس پال خواستار قطع بودجه دولت یا از بین بردن ادارات پلیس.

باهم: باس پایین مشخصات ملی و نه اضافه کردن تنوع در از نظر محدوده سنی. او همچنین نشان داد که او با تمرکز بر اولویت های قانونی. به عنوان با Demings پس از به دست آمده هیچ ایالتی و یا دفتر اجرایی می تواند به سوال که آیا او می تواند از عهده ریاست جمهوری است.

9. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer

نرم افزار: جوانی فرماندار میشیگان در حال حاضر به دست آورده رسانه ملی توجه در پی دولت ضربه سخت و در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس. Whitmer, 48, ارائه کنتراست با تهمت و خم قدرت اجرایی با اجرای دقیق اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن سفارشات. به عنوان یکی از چهار ملی co-صندلی بایدن ستاد انتخاباتی او است به احتمال زیاد در خط با او در سیاست و سبک و این احتمال وجود دارد که او می تواند کمک به فشار نوسان دولت در بایدن جهت او باید در بلیط.

باهم: Whitmer هیچ فدرال تجربه و برگزار شد او زمان برای تنها دو سال ضربه زدن برخی از نقاط برای ظرفیت خود را برای بر عهده گرفتن ریاست جمهوری است. و مانند Lujan گریشام, او می تواند چمدان از پیشرو خود دولت از طریق coronavirus همه گیر می شود و متهم از رها کردن آن در طول یک بحران است. او همچنین می افزاید: هیچ نژادی تنوع برای بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de