“فقط آن را می گویند’: سی ان ان Chris Cuomo می گوید تهمت OK با سالمندان در حال مرگ برای محافظت از اقتصاد

ایسنا میزبان Chris Cuomo رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالب با اجازه دادن به افراد مسن به مرگ برای بازگرداندن اقتصاد ایالات متحده.

کومو گفت: لفاظی و اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن یک دلیل که چرا ایالات متحده گزارش شده است که اکثر تایید coronavirus موارد از هر کشور دیگر.

“ما در بسیاری از موارد در جهان است. چرا ؟ چرا که ما یک جمعیت وجود دارد مقدار زیادی از تراکم در اماکن و ما عمده سفر خارجی هاب. بلکه از آنجا که ما انجام داده ایم حداقل برای جلوگیری از گسترش. و در بخش های بزرگ که در مغلوب ساختن پیشی جستن. او در این. او دروغ گفته در مورد آن. و در حال حاضر او انجام نمی دهد به اندازه کافی.”

“رئیس جمهور باید بگویم خود را به آنچه خود fringe دوستان می گویند. آیا شما آن را شنیده ؟ آنها با OK کردن یک تعداد معینی از ضعیف و بزرگترین نسل در حال مرگ خاموش را به اقتصاد بازگشت هر چه زودتر. فقط آن را می گویند. چرا که آنها می گویند آن را برای شما و اقدامات شما نشان می دهد تمایل مشابه.”

در اوایل سال 2020 از اعضای جامعه اطلاعاتی ایالات متحده آگاهانه تهمت که چین محل مبدا برای coronavirus دروغ گفتن در مورد جدی بودن COVID-19 است که پس از آلوده بیش از 585,000 مردم در هر قاره اما قطب جنوب است.

یک گزارش منتشر شده توسط واشنگتن پست روز جمعه می گوید که مقامات به اطلاع رئیس جمهور چین که “به نظر می رسد برای به حداقل رساندن شدت شیوع” و “بودند نه اینکه کاندید مورد مقیاس واقعی از بحران است.”

شواهد مستند نشان می دهد که چین نیز گمراه سازمان بهداشت جهانی در مورد شدت COVID-19 برای جلوگیری از تحقیقات در ووهان که در آن اولین مورد از coronavirus گزارش شد. یک مطالعه نشان داد که اگر چین نمی گمراه کردن جهان درباره ویروس را به شدت گسترش coronavirus خواهد بود به طور قابل توجهی کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>