فقط یک loudmouth’: تهمت و تهدید به ترک جلسه در اوایل به دلیل Playboy خبرنگار

رئیس جمهور تهمت ناودان Playboy کاخ سفید خبرنگار برایان Karem و تهدید به ترک روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی به خاطر او.

Karem فریاد زد پایین دیگر خبرنگاران به درخواست رئیس جمهور یک سوال در مورد تست برای coronavirus در طول یک شنبه جلسه در باغ گل رز باعث تهمت و تهدید به ترک جلسه.

“من می دانم که شما می خواهید به سرزنش که, اما من صحبت کردم به صدها نفر از مردم در سراسر کشور در چند هفته گذشته که می گویند آنها هنوز هم نمی توانید آزمایش و که آنها نمی اجتماعی فاصله,” Karem آغاز شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن interjected “ببخشید من می دانم که سوال خود را. شما آماده ؟ فرمانداران قرار است برای انجام تست. آن را به فرمانداران.”

Karem سپس قطع یکی دیگر از سوال خبرنگار این ادعا که افراد او گفته که “به دنبال خود منجر شود.” در پاسخ به تهمت خطاب به کل از خبرنگاران خواستار Karem یک “showboat” و “loudmouth.”

“من به آنها گفتم وقتی آنها این پسر در اینجا آن چیزی جز دردسر. او یک showboat,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر شما در حفظ و صحبت کردن با من را ترک می کند و شما می توانید آن را با بقیه این افراد است.”

Karem شده است و به موشکافی در گذشته برای رفتار نامناسب در طول قبلی مطبوعات حوادث. به کاخ سفید برگزار شد رسانه های اجتماعی در اجلاس سران در ماه جولای 2019, Karem با صدای بلند به نام کنندگان یک “گروهی از مردم که مشتاق هستند برای در اختیار داشتن شیطانی.”

سابق کاخ سفید کارمند و رویداد شرکت کنندگان سباستین گرکا سپس مواجه Karem, درخواست, “و شما یک روزنامه نگار درست است؟” پس از گرکا فریاد زد پشت Karem گفت: “ما می توانید بیرون بروید و یک مکالمه طولانی.”

“شما را تهدید من در رز باغ؟” گرکا در پاسخ فریاد زد. “شما پانک! شما یک روزنامه نگار! شما پانک!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net